web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Si e qiva nje kineze

Posted on 14. Sep, 2015 by in adoleshente, Amatore, Aziatike, Gojore, Pidh, Prishje, Studente

Nje kineze i ben gojore dashnorit te saj. Me pas ai fillon ta qije forte dhe dhunshem pidhin e saj te ngushte. Ajo bertet dhe i kerkon ta qije edhe me shume derisa ai prishet ne pidhin e saj.

Qirje ShqipQirje Ekstreme.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.