web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Si e qiva nje gjyshe

Posted on 09. Nov, 2016 by in Anal, Gjyshe, Gojore, Mami, Prishje

Ne nje kafe njoha dy gjyshe dhe me ftuan per nje kafe ne apartamentin e tyre. Aty njera nga ato me kapi karin dhe filloi te me bente gojore. Pastaj une fillova te qij dhunshem pidhin dhe bythen e saj te vjeter. Ne kete qirje u bashkua edhe mikesha e saj dhe une ua derdha te dyjave spermen ne goje.

Qirje Shqip-Qirje Ekstreme.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.