web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Si e qiva kusheriren

Posted on 09. Nov, 2016 by in Brune, Gojore, Pidh, Prishje, Studente

Shkova ne shtepine e kusherires per ta pare si eshte dhe ajo me tregoi per kitaren qe kishte blere. Pasi diskutuam,u ngrita per te ikur por ajo nuk me la dhe me kapi karin duke me thene qe “pidhi im eshte bere qull….” Pastaj filloi te me beje nje gojore,e kapa per flokeve te saj brune dhe e qiva forte deri sa u prisha ne pidhin e  saj.

Porno Shqip vetem ne Qirje Ekstreme!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.