web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Si e qiva gruan e shokut

Posted on 09. Nov, 2016 by in Anal, Brune, Gojore, Mami, Pidh

Bashke me shokun tim te ngushte shkuam ne shtepine e tij per te marre ca gjera te tij. Aty gjetem gruan e tij thatanike,por shume pidh qe kishte veshur nje fustan te shkurter dhe ishte bere gati per te dale. Shoku im me ftoi per ta qire te dy bashke dhe aty filluam ti benim gojore,ta qinim ne pidh dhe ne bythe derisa u prishem.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.