web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Si e qiva gruan e pronarit

Posted on 09. Nov, 2016 by in Bionde, Gojore, Mami, Pidh, Prishje

Po punoja ne shtepine e pronarit tim njesoj si ditet e tjera. Ne mesdite vjen gruaja e tij,bionde dhe jashtezakonisht shume pidh,per te kontrolluar punen tim. Mu afrua dhe me tha se pronari ishte jashte ne udhetim dhe ajo kishte nevoje per tu qire. Me beri nje gojore te forte dhe e qiva forte e dhunshem pidhin e saj te mbushur me pirsing(piercing).

Qirje ShqipQirje Ekstreme!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.