web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Si e lashe gruan e shokut shtatzene

Posted on 03. Oct, 2016 by in Anal, Brune, Gojore, HD, Mami, Pidh, Prishje, Shtatzane

Gruaja e shokut tim deshiron shume qe te behet mama. Genti eshte nje shoku im qe e kam njohur kohet e fundit dhe jetojme ne te njejtin pallat. Ai eshte i martuar me Elisen,nje vajze e cilter dhe shume e mire. Ato kane disa vite te martuar megjithate nuk kane arritur te behen me femije. Per kete problem me kishte folur edhe Genti dhe me tha qe po perpiqej te gjente nje zgjidhje sepse gruaja e dinte deshironte shume te behej mama. Une i fola per teknika te ndryshme qe jane zbuluar se fundmi dhe per histori suksesi qe kisha degjuar ne menyre qe ta inkurajoja sepse ishte me te vertet i merzitur. Megjithate muajin e kaluar gjithcka ndryshoi. Genti u nis ne nje udhetim per ne Turqi dhe me tha qe do te takonte edhe nje mikun e tij per ti treguar per problemin qe kishte. Une i urova sukses. Ai do te qendronte 3 dite ne Turqi. Diten e neserme sapo kisha ardhur ne shpi dhe isha shtrire per te pushuar. Papritur me bie zilja e telefonit. Ishte Elisa!
Une: “Urdhero…”

Elisa: “Si je,Beni? A mund te vish pak poshte sepse kam probleme me drita dhe te me ndihmosh?
Une: “Po,patjeter….”

Zbrita poshte dhe ne dhomes e ndenjes pashe Elisen shume te merzitur.
Une: “Cfare ka ndodhur? Pse je kaq e merzitur? Do ta gjejme nje zgjidhje per dritat,mos u merzit…”
Elisa: “Nuk eshte problemi tek dritat,….ti e di shume mire se cili eshte problemi im…..”
Une: “E di,por mos u merzit,Genti do ta gjeje nje zgjidhje.”
Elisa: “Eshte e pamundur! Problemi qendron te Genti!”
Dhe papritur u ngrit dhe u ngrit drejt meje. Kisha ngrire i teri.
“Dua qe ti te me lesh shtatzene dhe Genti nuk duhet te dije gje.”-me tha.
Dua qe ti me ndihmosh. Kari me ishte bere dru.

Edhe pse ndergjegja me thonte te mos e beja,nuk po mundesha te rezistoja. Doja ta qija fort gruan e tij dhe ta lija shtatzene.

Me ngadale me uli pantallonat dhe filloi te ma merrte ne goje. Pastaj u zhvendosa ne dhomen e tij ku e qiva eger derisa ia derdha brenda. Ajo u kenaq shume dhe mori ate qe donte.

Si e lashe gruan e shokut shtatzene

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.