web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Seks me mesuesen time te fillores

Posted on 22. Aug, 2016 by in Brune, Bythmadhe, Cicemadhe, Gojore, Mami, Pidh, Prishje, Studente

seks me mesuesen time te fillores
Une quhem Ardi dhe jam 22 vjec sot. Shkollen time fillore e kam kryer ne Tirane ne lagjen e kombinatit. Para 1 jave takove mesuesen time te fillores e cila me jepte lenden e gjeografise. Une ne fakt isha nje nxenes i keq ne lenden e gjeografise. Pasi e takova,u perpoqa te tregohesha i sjellshem dhe per miresjellje e ftova te pinim dhe nje kafe. Ne fakt sapo kisha mbyllur dhe isha diplomuar ne bachelor ne UT,dega biologji-kimi. Ajo pranoi dhe me c’pashe kishte ndryshuar shume. Megjithate vazhdonte te mbahej mire. U ulem te pime kafe diku dhe po e pyesja se c’bente,si ishte. Me tha se ishte ndare nga bashkershorti dhe po e vuante shume kete fakt. Me tha gjithashtu se kishte edhe shume kohe pa bere seks. U vura ne siklet dhe nuk dija se cfare ti thoja. Sidoqofte bera si bera dhe e largova diskutimin nga kjo teme. Ne perfundim me ftoi ne zyren e saj sepse kishte ruajtur nje send qe nga femijeria qe me perkiste mua. Pranova dhe u nisem per ne zyren e saj.

Pasi hyme brenda,ajo u ul dhe ne karrigen e saj. Perseri filloi te fliste per seksin dhe sesa nevoje ka njeriu.
“Sic ka nevoje njeriu per te ngrene,pire apo marre fryme….ashtu eshte edhe seksi. U shtanga,nuk dija se c’ti thoja. Kari me ishte bere dru dhe nuk permbahej me. Ajo me kerkoi qe te afrohesha me shume. Nuk dija c’te beja.
“Do ma plotesosh nevojen time per seks?!”-me pyeti.

“Po,”-i thashe me hezitim. Nuk mund ta besoja,po beja…..seks me mesuesen time te fillores. Me zbertheu kopsen e pantallonave me ngadale dhe filloi te ma merrte ne goje. E thithte me shume deshire. Me pas i futa ngadale majen e karit te pidhi i saj qe dukej sikur uleriste dhe thoshte: “edhe me theelle…..”
E shtova shpejtesine derisa u prisha brenda ne pidhin e saj.
“te lumte,per sot e meriton nje 10..”-me tha ajo e kenaqur.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.