web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Seks i eger me dy zezake bythmedhaja

Posted on 03. Oct, 2016 by in Brune, Bythmadhe, Cicemadhe, Gojore, Mami, Pidh, Prishje, Zezake

Deni eshte rreth 33 vjec dhe vdes per kurvat zezake. Bythet e tyre te medha e eksitojne shume dhe ka shume qef e enderr te qije zezaket. Per kete ai ka vendosur qe kete vere te niset per pushime dhe te kaloje nje nate te cmendur ne Brazil. Atje ai takohet me dy zezake dhe i fton ne shtepine e tij. Pasi i prezanton me shtepine e tij ai i tregon per deshiren e tij te cmendur. Vajzat zezake me bythe te medha pranojne dhe fillojne ti marrin karin ne goje. Deni nuk po e besonte…endrra e tij po behej realitet. Kari i ishte bere dru dhe nuk po permbahej. Me pas fillon te ju lepije cicat e tyre te medha dhe pidhin qe ju ishte bere leng. Ato ishte shume te eksituara dhe renkonin nga kenaqesia.
“Do e qish pidhin tone te zi me karin tend te madh?”-e pyeten ato njezeri.
Deni nuk priti dhe me ngadale e futi majen e karit ne pidhin e zezakes. Me pas filloi ta shtyne edhe me forte e me shpejt. Pasi qiu forte njeren,fillloi me tjetren. Kari i tij ishte bere i forte si shkemb dhe ishte gati per ta derdhur brenda. ┬áDeni ndihej si ne parajse dhe po i qinte si i cmendur. Sa nga njeri pidh,sa nga tjetri…..Sperma e tij ishte gati per te dale. Me shpejtesi e nxorrin penisin dhe i ftoi te dyja te prisnin spermen e tyre.
“Jepi,Deni! Na e derdh ne fytyre spermen tende!”-renkonin ato nderkohe qe kari i tij ishte gati te shperthente. Pasi ju derdha ne fytyre,zezaket pastruan fytyren e tyre ndersa Deni i pyeti nese ju pelqeu eksperienca qe sapo kaluan.
“E shkelqyeshme!”-u pergjigjen ato. “Mund te provojme edhe here tjeter!”
“Patjeter.”-i tha Deni. Nuk mund te largohem nga ky vend pa provuar edhe njehere nje eksperience te tille.

Seks i eger dhe i cmendur me dy zezake bythmedhaja ne Brazil

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.