web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Qirje ne zyre

Posted on 03. Sep, 2015 by in Brune, Bythmadhe, Cicemadhe, Gojore, Mami, Pidh, Prishje

Punonjesja brune dhe pidh eshte ne orarin e punes. Bosi hyn brenda dhe i ben nje kontroll punes se saj. Ajo eshte shume e lodhur,por ai i ben nje masazh dhe pastaj i fut nje te qire te forte.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.