web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Qirje ne byth shqiptare

Posted on 10. Apr, 2016 by in Anal, Aziatike, Bionde, Bythmadhe, Gojore, Pidh, Prishje


Nje djale i ben qirje ne byth shqiptare gruas se shokut te tij. Ne fillim shoku i tij cuditet kur i tregon kete gje shoku i tij,por vendos qe kete qirje ta provoje per here te pare gruaja e tij. Ai e fton gruan e tij aziatike,me ngadale e zhveshin dhe fillon ti bejne gojore. Ajo po i shijonte shume karin e shqiptarit dhe te burrit te saj. Me pas burri e kthen pas ate dhe i thote qe tani do te provoje nje qirje ne bythe qe se kishte provuar me pare: qirje ne byth shqiptare. Ne fillim ajo cuditet kur degjon kete,por vendos te vazhdoje me tej. Kari i shqiptarit penetron ne bythen e ngushte te aziatikes duke e bere ate te ulerase dhe te kerkoje qe te ja zhyse edhe me tej. Me pas ato e qijne dyshe ate bashke me burrin e saj. Ajo e shijon shume nderkohe qe trupi i saj fillon te dridhet dhe i kerkon qe ta qijne edhe me shpejt. Qirje ne byth shqiptare te tille nuk kishte provuar me pare dhe po i kerkonte qe te ja mbushte bythen e saj me sperme shqiptari.
“Jepi,ma derdh ma derdh sperme.”-renkonte ajo. Shqiptari ia derdh spermen bashke me burrin e saj. Pasi mbaruan,ajo tha: “Qirje ne byth shqiptare nuk kisha provuar ndonjehere ne jeten time. Qenka e shkelqyeshme. Shpresoj qe te provojme perseri dhe burri im te mesoje sesi qihet nje bythe eger. Dhe ne fund edhe une te shijoj kar te vertete dhe qirje ne bythe te vertete.”
“Patjeter,nese burri juaj dhe shoku im nuk ka kundershti.”-iu pergjigj ai.
“Do te provojme edhe njehere,kjo bushter eshte e pangopur. Duhet te ja shkaterrojme edhe njehere bythen kesaj kurve,miku im.”-tha ai. “Ne fund te fundit,me mire ta qije shoku im i ngushte sesa ndonje i huaj”-shtoi me tej duke buzeqeshur.
Mundesuar nga QirjeEkstreme.com.
qirje ne byth shqiptare

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.