web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Qirje me vjehrren

Posted on 03. Sep, 2015 by in Brune, Gjyshe, Gojore

Ai e gjen vjehrren ne dush kur gruaja nuk eshte ne shtepi. Pasi e nxjerr nga dushi i ben nje gojore dhe nje te qire te forte pidhit te vjeter te vjehrres se tij.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.