web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Polici perdhunon qytetaren

Posted on 11. Sep, 2015 by in Anal, Brune, Gojore, Perdhunim, Pidh, Prishje, Studente

Polici kap qyetaren duke vjedhur ne nje supermarket. Ajo eshte nje studente dhe i kerkon ta fale dhe te beje cte doje me te. Polici e dergon ne nje vend te braktisur ku i ben nje verifikim pidhit dhe bythes se saj me karin e tij te madh.Pasi i ben nje gojore te forte,a ia derdh ne goje.

Porno Shqip vetem ne Qirje Ekstreme.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.