web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Mesuesja qihet ne klase

Posted on 03. Sep, 2015 by in Brune, Bythmadhe, Cicemadhe, Gojore, Mami, Pidh, Prishje, Studente


Studenti ka nevoje per ndihme dhe shkon tek mesuesja,nje mami pidh brune. Ajo i ofron pidhin e saj per tu argetuar dhe larguar merzine.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.