web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Vini re!

Sasia e produkteve eshte e limituar,keshtu qe nxitoni ti beni tuajat keto produkte fantastike!

Produktet tona qe do vijne tek ju do te jene ne anonimat te plote.
Kontakti dhe te dhenat e vetme qe do te duhen per blerjen e produkteve tona jane nje adrese e-maili per porosine dhe nje numer telefoni ne momentin qe produkti do te jete gati per tu dorezuar tek ju.
Produkti do te jete i vendosur dhe i mbeshtjelle ne nje pako te padukshme nga jashte.
Dorezimi do te behet nga nje kompani private transporti qe nuk do te kete dijeni per permbajtjen e saj.
Te vetme te dhena qe do ti dorezohen kompanise private te transportit jane nje pako e padukshme nga jashte,si dhe nje numer kontakti te personit qe do te marre produktin.
Ne momentin qe korrieri do te ju beje dorezimin e pakos,ju do te beni edhe pagesen ne cash (kesh).
Identiteti juaj do te mbrohet plotesisht ne cdo rast dhe rrethane.
Ju faleminderit.

Fotot

Gjendja: Produkt i ri i pahapur dhe i paperdorur.
Pershkrimi: “Pidhi vibrues” eshte mjet perfekt i trajnimit per ato qe duan te jene ekspert ne seks dhe te zgjasin kohezgjatjen e aktit te tyre. Materiali ergonomik i perdorur ne ndertimin e kesaj lodre te mrekullueshme do te ju japin ndjesine e aktit real seksual dhe nje kenaqesi te paprovuar me pare.Ne qofte se akti juaj zgjat 5 minuta me kete loder seksuale,kjo do te beje te mundur qe akti real seksual me nje femer te ju zgjase me shume se 10 minuta. Keshtu qe nxitoni te beni pjese lodren e burrave te vertete!
Parametrat e produktit   
Funksioni: Loder per masturbimin e meshkujve dhe trajnimin e tyre
Ngjyra: E lekures
Pesha: Rreth 240 gram
Gjatesia: Rreth 13 cm
Diametri: Rreth 6 cm

 

Cmimi: 3 999 leke (vetem per muajin Tetor ky produkt vjen me 20% ulje).

Cmimi real i ketij produkti eshte 4 799 leke.

Per te blere kete produkt na kontaktoni nepermjet formularit me poshte ose me email ne : contact@qirjeekstreme.com