web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Vini re!

Sasia e produkteve eshte e limituar,keshtu qe nxitoni ti beni tuajat keto produkte fantastike!

Produktet tona qe do vijne tek ju do te jene ne anonimat te plote.
Kontakti dhe te dhenat e vetme qe do te duhen per blerjen e produkteve tona jane nje adrese e-maili per porosine dhe nje numer telefoni ne momentin qe produkti do te jete gati per tu dorezuar tek ju.
Produkti do te jete i vendosur dhe i mbeshtjelle ne nje pako te padukshme nga jashte.
Dorezimi do te behet nga nje kompani private transporti qe nuk do te kete dijeni per permbajtjen e saj.
Te vetme te dhena qe do ti dorezohen kompanise private te transportit jane nje pako e padukshme nga jashte,si dhe nje numer kontakti te personit qe do te marre produktin.
Ne momentin qe korrieri do te ju beje dorezimin e pakos,ju do te beni edhe pagesen ne cash (kesh).
Identiteti juaj do te mbrohet plotesisht ne cdo rast dhe rrethane.
Ju faleminderit.

FOTOT

“Pidhi i ngushte aziatik” do te jete lodra juaj e kenaqesise ne cdo moment. Eshte nje produkt i vogel dhe qe mund te mbahet ne xhep lehtesisht.
Gjendja: Produkt i ri i pahapur dhe i paperdorur.
Pershkrimi: Ndjesia me reale dhe eksperienca me unike bazuar ne ndertimin e pidhit te pornostares aziatike Asa Akira. Materiali i bute i perdorur ne ndertimin e ketij pidhi loder si dhe detajet e perdoruara do te ju magjepsin ju. Materiali i vecante i perdorur (materiali TPR) do te ju japin ndjesine si ne nje pidh real,si dhe do te rrisin ekstazine tuaj.
Specifika te tjera
Materiali: TPR
Ngjyra: E lekures
Gjatesia: 12 cm
Kujdes! Pas perdorimit lajeni dhe pastrojeni mire,si dhe lyeni me nje puder femijesh perpara perdorimit te radhes.

 

Cmimi: 1 999 leke. (vetem per Tetorin me 20% ulje). Cmimi real i produktit eshte 2 399 leke.

Per te blere kete produkt na kontaktoni nepermjet formularit me poshte ose me email ne : contact@qirjeekstreme.com