web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Kari ne goj

Posted on 10. Apr, 2016 by in Brune, Gojore, Mami, Pidh, Prishje

Nje pidh brune dhe shume e bukur i ben gojore te dashurin te saj ne shtepine e tij.Ajo zhvishet duke nxjerre ne pah shalet e saj te gjata me tangat e saj te kuqe dhe kari i te dashurit te saj behet dru.Pastaj ai i zhvesh pantallonat dhe i fut kari ne goj duke ja zhytur thelle. Ajo ne fillim merr ngadale koken e karit te tij ne goje dhe me pas e zhyt te gjithin ne goje.

Kari ne goj en e saj ia ben karin dru nderkohe qe ajo fillon ngadale ti ledhatoje topet e tij.

I dashuri i saj fillon te ja zhyse edhe me thelle ne gojen e saj. Ajo po cmendej per karin e tij dhe dukej sikur po e perpinte. Pasi i prek karin ai fillon ti preke cicat dhe me pas zbret edhe me poshte tek pidhi i saj i mrekullueshem. Ngadale i fut gishtat nderkohe qe pidhi i saj ishte bere uje. Ajo filloi te renkonte dhe i kerkoi te ja merrte perseri ne goje sepse ishte shume e eksituar. Ai ja fut edhe me thelle kesaj radhe duke ja marre frymen nderkohe qe ajo i lutej qe te ja derdhte brenda. Filloi ti lepinte topet ne menyre qe ti pershpejtonte dhe te ja derdhte spermen ne gojen e saj. Goja dhe dhembet e saj u mbushen me spermen e tij duke e shijuar shume.”Heren tjeter dua qe te provoj penisin tend te madh ne pidhin tim.”-i tha ajo.
“Sigurisht,mezi po pres te mbush vaginen tende me spermen time. Edhe bythen do te ta mbush me sperme.”-iu pergjigj ai.
I dashuri i saj ngrihet dhe largohet nga shtepi duke i thene se do ta telefononte shume shpejt kesaj radhe per te qendruar edhe me shume e per te shijuar kesaj radhe nje qirje te vertete.

Mundesuar nga QirjeEkstreme.com.
kari ne goj

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.