web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

histori

Posted on 22. Apr, 2014 by in Uncategorized 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ishte dhjetor dhe un shkoj tek nje mik i imi per nje vizit dhe aty takoj dhe nje komshi te mikut ishte rreth te 20 vjec dhe ajo me pa dhe pasi ika nga shpia bashk me njerzit e shpis qe do te me jepnin doren ajo shkon me vrap dhe mer tel dhe me gjen numrin dhe pasi kaloj nje ore me mer ne tel dhe me tho si ike pa me dhen nje te puthur mua me hskoj mendja tek ajo dhe i thash rreguloj gjerat dhe do te vi kur te me marresh ne tele dhe ajo nuk u vonua shum pas dy ditesh me mer dhe me thot sonte se nuk duroj dot ma se mu djeg pidhi dhe un shkova rreth ores 11 sa ufuta brenda me kapi nga kari qe me ishte ber dru dhe vazhdoj te ma lepinte dhe i thash qe dua me ta lepi dheun pidhin dhe ajo u kthy me njeher dhe vazduam per nje gjysem ore duke u lepir dhe nuk durova dot ma dhe ja ktheva bythen dhe ja futa karin qe kam kac te madh dhe vazdoj te ulerinte dhe e kam qir per gjith naten 4 her ja kam ber pidh dhe 3 her ne byth dhe vazh doj ta qi akoma dhe me ka rregulluar edhe dy vajza te tjera qe iqi nga njeher te tria bashk jam shum i kenaqur se i qi saher qe dua un

yllka
do tju tregoj nje histori rreth meje me nje djal me trup te shkurtur e kisha si shok tani ma lypi i thash i thash nuk ke karr per mua aj me tha mos fol pa dit edhe nje dit prej ditesh me thirri ne shtpin e vet i kishin shkuar dikun edhe une shkova edhe aj mu afru dhe une u nxeva edhe ma nxorri karrin kurr e nxor i friksova se e kish pas rreth 17 cm a ma teper dhe ja morra en goj rreth 15 minuta dhe me tha ta fuss ne pidh dhe une pa njo pa dy i thash ok po qfar te qini ma ka bo kurr en jet nuk e harroj sun ka mujt me duru se qike fort sa qe i thash nuk po muj mooo edhe erdh koha per mu shpraz te terin ne goj mu ka shpraz shum kam deshir te qihem me to po se di ka oo aj djali mooo qe e du shum

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.