web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Nqs doni te ndani historine tuaj erotike dergojeni –>ketu

sejduku

ishte dhjetor dhe un shkoj tek nje mik i imi per nje vizit dhe aty takoj dhe nje komshi te mikut ishte rreth te 20 vjec dhe ajo me pa dhe pasi ika nga shpia bashk me njerzit e shpis qe do te me jepnin doren ajo shkon me vrap dhe mer tel dhe me gjen numrin dhe pasi kaloj nje ore me mer ne tel dhe me tho si ike pa me dhen nje te puthur mua me hskoj mendja tek ajo dhe i thash rreguloj gjerat dhe do te vi kur te me marresh ne tele dhe ajo nuk u vonua shum pas dy ditesh me mer dhe me thot sonte se nuk duroj dot ma se mu djeg pidhi dhe un shkova rreth ores 11 sa ufuta brenda me kapi nga kari qe me ishte ber dru dhe vazhdoj te ma lepinte dhe i thash qe dua me ta lepi dheun pidhin dhe ajo u kthy me njeher dhe vazduam per nje gjysem ore duke u lepir dhe nuk durova dot ma dhe ja ktheva bythen dhe ja futa karin qe kam kac te madh dhe vazdoj te ulerinte dhe e kam qir per gjith naten 4 her ja kam ber pidh dhe 3 her ne byth dhe vazh doj ta qi akoma dhe me ka rregulluar edhe dy vajza te tjera qe iqi nga njeher te tria bashk jam shum i kenaqur se i qi saher qe dua un

 

yllka

do tju tregoj nje histori rreth meje me nje djal me trup te shkurtur e kisha si shok tani ma lypi i thash i thash nuk ke karr per mua aj me tha mos fol pa dit edhe nje dit prej ditesh me thirri ne shtpin e vet i kishin shkuar dikun edhe une shkova edhe aj mu afru dhe une u nxeva edhe ma nxorri karrin kurr e nxor i friksova se e kish pas rreth 17 cm a ma teper dhe ja morra en goj rreth 15 minuta dhe me tha ta fuss ne pidh dhe une pa njo pa dy i thash ok po qfar te qini ma ka bo kurr en jet nuk e harroj sun ka mujt me duru se qike fort sa qe i thash nuk po muj mooo edhe erdh koha per mu shpraz te terin ne goj mu ka shpraz shum kam deshir te qihem me to po se di ka oo aj djali mooo qe e du shum

luti

Du te tregoj nje histori qe me ka ndodh me kusheriren time .shkoja shpesh nga shpia e xhaxhit se punoja me te ,po kushja ime eshte pidh i förte dhe gjithmone mka pas ngacmu ,nje dite ika nga shpia e xhaxhai dhe kjo ishte vetem te gjithe kishin shku nplazh po kjo gjoja te dite nuk ndihej mire se i kishin ardh
ato,nejse me fton brenda dhe ulem ne divan me pyet nese dua dicka ok i thash nje leng ,jam tip i turpshem si natyre,u futem ne muhabet dhe po me pyEste dhe ne cdo pyetje ferkonte pidhin e saj ,mua me cmende ku xhest fillova te exitohesha ,mu qu Kari u be dru u ngrita te pi dicka por me erdhi pas ,rruga ku shkon nga guzhina ishte shume e ngushte dhe me nje levizje me kalon para ,ne ate cast Kari im qe ishte bere dru preku bythet e saj te ngritura dhe per nje cast nuk u cmenda ne ate pizicion filliva ta ferkoj me Karin tim bythet e saj ajo apo reagonte ,i preka cicat dhe filloi te renkonte ne at cast me kapi Karin tim qe po vlonte po shperthentw si vullkan dhe filloi te me bente gojore ,po vdisja nga kenaqsia ,e zhvesha e shtriva ne divan dhe fullova ta pompoj si i cmendur nderkoh qe pudhi u kusherures time po flakeronte u prisha dhe ja. derdha ne goje ndala per nje cast po nuk kishte te ngopur vetem renkonte ooohhh oooohhh e kam qi gjith dreken på pushim dhe vazhdoj ta qi sa. here te mundemi

Enio

Jam nje djale 23 vjec dhe desha te ndaj me ju nje histori qe me ka ndodhur…Un jam i lidhur ka rreth 3 vite dhe e fejuara ime ka vetem nje moter nje vit me te madhe se une.Ajo eshte e fejuar dhe jeton me te fejuarin e saj.Un ate e kam pare gjithmone me dashuri si motra ime..dilnim shpesh bashke me te dashuren dhe kunaten..se kisha pare kurre kunaten me syrin e femres hot…ishte me te vertet shum e mire dhe seksi po kurre nuk me shkonte mendja per te…nje nate kur e lame te dilnim do shkoja ta merrja me makine kunaten…e pritem me te fejuaren ne makine sa te dilte.Kur del ajo kishte veshur nje fustan te shkurter te zi dhe ishte teper i ngushte…i kishin dale format ne menyre perfekte…wwoowww u shokova nga bukuria e saj.Erdhi me takoi dhe me puthi…gjithmone me puthte por ne at moment mu drodh trupi..Hipi ne makine dhe i doli shala pothuajse e gjitha…smu shqiten syte duke e pare…ajo u ul mbarapa dhe kur e shihja nga pasqyra e kishte shalen komplet te zbuluar..nuk ka shum gjoks por ama bythen e ka te ngritur dhe te ate nate me cmendi me ate fustan..e lashe fantazine te ndalonte aty se e dija qe ishte nje gabim..ate nate me cmendi fare kur me vinte prane…i fejuari i saj ishte nga nje rreth i shqiperise dhe kishte ikur per nje nate atje.E fejuara me kerkoi qe nese esht e mundur ta merrja motren e saj dhe ta dergoja te flinte te ajo.ok i thash un dhe e mora ne tel qe do shkoja te ajo qe ta merrja…ok mu pergjigj ajo po te pres..shkoj te shpia e saj dhe trokas njeher por nuk ma hapi njeri deren dhe e hapa vete se nuk ishte e kycur..u futa brenda dhe po e therrisja kur papritmas degjoj zhurmen e dushit..mu ngjall nje epsh ne trupin tim dhe sreagova nje moment..po e prisja ne dhomen e ndenjes..papritur u hap dera dhe u shtanga kur mu shfaq para syve me nje peshqir te shkurter fare duke therritur emrin tim se e kishte kuptuar qe mund te kisha ardhur…ooo zot cfar trupi qe kishte…eshte cik e shkurter po bytha i dilte pothuajse fare..eshte bjonde me floke te drejta dhe shum te bukura…ne ato momente ktheva koken menjane dhe i thash po laheshe..po me tha i hodha nje uje trupit…se ke bezdi besoj me tha…un me vete cfar bezdie…me eksitoi trupi i saj aq i bukur dhe i lagur..kur papritmas u fut ne dhome dhe e la deren cik te hapur..nuk e di nese e beri me qellim apo jo por di qe ne momentin qe hoqi peshqirin un pashe trupin e saj pa asgje veshur…bytha i dilte me e bukur se ce kisha imagjinuar ate nate kur dolem…kishte nje gjoks aq te lezetshem..uuffffff me cmendi…me vete thash cpo bej se eshte kunata ime..nuk durova dhe u ngrita…i thash cpo ben kshu se me cmende…ajo buzeqeshi e me tha me fal se paskam harruar te mbyll deren…epo mbylle se gjith kete bukuri qe ke ti i bie te te ha fare…hajde provoje ma ktheu gjoja me shaka…te vij i thash…ajo qeshte …se cpo bente po lyhej me krem…ajo bertiti hajde ne je burre…e hapa deren dhe cte shoh…ufffff pidhi i saj i rruar dhe shalet e mbushura me eksituan sa ska…ishte ndjesia me e mire ne bote…ndoshta fakti qe ishte kunata…kisha qire edhe femra te tjera por kete ndjesi kurre se kisha perjetuar..ajo beri gjoja sikur sdonte dhe bertiti uaaaa ti me verte u fute mo…un buzeqesha dhe i thash qe smunda te duroj dot me…ajo qeshi dhe me tha qe smund te behej ajo gje sepse diheshin arsyet…i thash qe skam ndermend te dal nga ketu pa te shijuar bythet…qe ate nate qe u eksitova nga ai fustan qe kishte veshur ajo filloi te bente ca gjeste qe me ngriten mendje…me ngjitej shpesh…kerceu nje kenge duke ma mbeshtetur bythen te kari…nejse…sic isha aty e mbertheva dhe ajo me shtyu duke buzeqeshur…me pyeste gjith kohes se cdo bente me motren e saj…lere ate i thash vetem sonte se sdo ndodhe me i thash…vetem njeher se me ka hipur keq te te qi..i thash troc ju betohem…ajo donte me shum se un…sepse me pas me tha qe kishte nja 2 muaj qe sbente seks me te fejuarin se jo ishin zene jo ai ne pune se cme thoshte…e shtriva dhe fillova ta puthja si i marre…ishte si nje enderr sepse po beja seks me kunaten…ajo u eksitua sa ska me…me kapi karin dhe me shtrengonte nga bythet duke me kerkuar me cdo kusht tja lepija ate pidhin e rruar dhe te sapolare…ja lepija cicat dhe per ta cmendur e ktheva mbarapa dhe ja futa gjith epsh llapen nga bytha e deri te pidhi…per pak mendova se u cmend nga te bertiturat qe bente….me lepij bertiste me te madhe…me lepij me teper….un po cmendesha per vete nga bythet e saj…i kisha per here te pare perballe pa mbathe…ja lepija ja thithja deri sa e bera gjith shenja…ajo vetem bertiste si e marre…u sull drejt karit tim sikur skishte pare kurre kar me sy dhe desh e futi deri ne stomak…ma thithte fort deri sa me prishi…ueeeeee skisha pare kurre te prishesha ashtu…ju prisha ne goje…filloi te ma lepinte pas 5 minutash prap duke me thene kete kar te madh do e fusesh ne pish tani…mu ngrit kari perseri dhe e shtriva ne krevat…ja futa karin…dhe fillova ti bej nje te qire ..po jo te qire…me kapi nje epsh dhe doja ta palloja fort si nje kafshe…e verteta esht qe ajo u cmend nga e qira…vetem bertiste si e marre…me qi me thoshte…e ktheva mbrapa dhe fillova ta qij ashtu sic e kisha enderruar me kohe…bythet e saj perplaseshin ne trupin tim dhe benin pllaq plluq pllaq plluq…oh cfare bythe qe kishte…me cmendi…butesia e bytheve te saj perplasej ne karin tim…deri sa me erdhi te prishem pas 45 minutave seks pa pushim…e nxora karin dhe ju derdha mu siper bytheve…uuuufffffffff cfar kenaqesie ndjeva…doja ta qija gjith naten vetem se kisha hallin e te dashures qe po e priste motren e saj…ajo buzeqeshi dhe me tha cfar fati paska patur motra ime…un ju pergjigja qe eshte hera e pare qe qi me kaq epsh te cmendur nje femer…kurr skisha bere ashtu seksi me pare…u bera si kafshe…ajo u ngrit qe te lahej dhe shkova pas saj ne tualet…ajo hapi dushin dhe u fut ashtu e zhveshur te lante trupin…ju futa edhe un ne dush e spo permbaheshim dot…e shtriva aty dhe poshte ujit te nxehte qe rridhe filluam te benin perseri seks…filluam te palloheshim…ajo bertiste si e marre po me qi kuanti…mua kjo gje me eksitonte me teper…me nxiste ta shkerdheja aq fort saqe degjoheshin pllaqaritjet e trupave tane perjashta…e ngrita ne kembe dhe ktheva nga mbrapa…ju luta tja fusja ne bythe por nuk donte…ju luta aq shum dhe i thash qe ishte hera e fundit qe po e bejme…deri sa ju mbush mendja…mu shfaq parajsa para syve…po fusja karin ne bythen qe kisha enderruar…ne bythen e kunates time…ja futa avash avash…deri sa te hapej tamam…bertiti dhe mu duk sikur do qante nga dhimbja..por papritur fillova te degjoj nga fjale qe po i pelqente me shum tani sepse po ndjente dhembjet…filloi te bertiste dhe tju them te drejten as 15 min skam qendruar dot nga vrima e ngushte e anusit ju prisha brenda ne bythe…ohhhh cfar kenaqesie …ohhhh kurre se harroj…kurreeee…mbaruam u veshem dhe dolem…tani sillemi si zakonisht…sepse ju betuam njeri tjetrit qe nuk do bejme me kurre asgje…un jam i dashuruar me te fejuaren time dhe jetoj i lumutr me te …por ate nate me mundi pasioni per kuanten….

gajzer

kojshikja 18 vjet ma knaqi karin:
ekam kojshike tmir shum e fort oshten e plot ika cicat kuj ju shihen majet gjithmon edhe betht ika shum tmira gjith menojsha qysh me qien, dhe ajo rrin shum te shpia jem se oshten shoqe me motrat emia dhe un boj gjith hajgare me to dhe jom i lir teper me to nermal gjithmon flas me pretekst po kurr nuk me ka dhon naj shej edhe ne fb rrim tu folen deri ora 2 apo 3 e mbrojmes, un jom 4 antar sepse babi eshte jash venit po punon atje e ni dit shku te gjith te dajt e mi e un meta vet nuk mu rrike hiq kojshiken nuk e pash dhe me ra deri ora 12 e notes me nejten ne fb dhe doja te rrija edhe nja 10 minuta dhe te flija kur pa prit hin kojshikja dhe fillon te me shkruj: biseda ishe ajo qekmi dhe un zbesoja dhe fillova te shkruj hiq sen po ka ti edhe ka un sen thash po ky vakt qa tpaska zon qut tha spo muj me flejten po ti thash se jom vet edhe une spom rrihet dhe tash edhe pak po bi me fjeten th po ku jan te tjeret thash jon shku te dajt emi tha ok ntm dhe dul edhe un dula dhe rash me fjeten nuk ishte 5 minuta me ben dera dola e hapa ishte kojshikja mu duk si onder sa fillova te flas me tha te mos beja ze dhe hyri mbrenda me tha te mos dhezja dirta askun i pranova kerkesa dhe pa prit filloi me byth te ma prekte karin tha ti nuk je nermal edi qe sa e enderroj ket moment dhe kto fjal me qun flokt perpjet dhe e kapa e shtriva ne shtrat si i qmendur dhe po e dishja mu ben terr syt po sa i pash cicat e saj fillova ti kafshoja ajo filloi te mirrte frym me veshtersi dhe nje ze te but e leshonte dhe deri sa une po shkoja posht pidhit te saj ajo vinte e rrinte bertimen dhe fillova te ja lipij pidhin ajo me gjith fuqi bertiti niher oooooooooooh mknaqe fuuutma karin se mkaelle dhe un vazhdoja ta lipija edhe pse kari im spo duronte doja qe ajo te perjetonte nje kenaqesi te madhe dhe megjith fuqin me kapi per kari tha shtine ma shpejt se mtranovedhe e morr karin e shtini npidh e pompata per nja 15 minuta me erdh te prishem e pyta me nje gjysme zeri se ku edonte tha me jep ngoj ta ha krejt edhe ja shpraza krejt ne goj dhe e pyta nese dinte poziten 69 of po si nuk e dinte ishte pozita e saj e preferar dhe e bem at pozit ajo si e qmendur qdo fjal thojke o krejt pidhin ki me ma qa se mknaqe edhe e pyta nese edon ne byth tha ku dush shtine veq qijem se mknoqe krejt me veshtersi eshtina se sish qi fort ne bythe edhe e shtrengojsha cicat e saj ajo si nje e qmendur qdo sekond nxirrke bertim qe me par sekisha ndegju nje pidh qe deshiron aq shum karin dhe edhe me erdh per se dyti te prishem edhe aty u derdha ne bythen e saj dhe e ajo perjetoi nje orgazem sa ishte bertima e saj e madhe ni aaaahhhhhhh dhe e nderroj poziconi me tha te shtrihem dhe hypi mbi karin tim filloi ta kaleronte ate si nje profesioniste garash kuajsh
dhe aty perjetoj orgazmen e dyt dhe shpejt e hoqi prej pidhit dhe e thiti spermen teme dhe ram ne shtrat dyt pushuam pak shkova te pastrohem ajo me erdhi pas vazhduam prap aty dhe iku dhe sod adit e qij qdoher qe kem munsi e munsit jon shum te mira sepse mund te takohemi ne qytet shpesh sepse une shkoj ne pun ajo ne shkoll dhe ne qdo mbremje e bejm seksin neper qdo qosh qe mundemi me gjeten

Shkatrruesi

Do Jua Tregoj Historin time Kur qiva 1 kusheriren time me byth te forta ….
ishte vere dhe un edhe Kusherirja rrinim gjithmon bashk , nje nat Te Gjith shkuan te dalin mbeta vetem un dhe ajo .. ajo kishte veshur nje Fustan te shkurtur dhe un per ta ber me te nxeht e pyes a e ke ber ndoniher ajo mu pergjigj jo por kam qejf 1 her me e provu dhe ajo ma beri te njejten pyetje un i thash Jo as un . ama sigurohna qe kur me e bo ta Djeg Fare !! Ajo nisi te Qesh . tu bere Muabet un ja preek pak Pidhin i cili i ishte Ber Qull Ajo nuk Reagoj Pas Pak Ja Preka Perseri ajo me Puthi dhe me Thiri te shkojm te Dhoma Asajt . sa hym mbrenda ajo nisi te me Puth pasi shkembyem disa puthje un ja hoqa gjith Teshat Dhe nisa Tja Lepij Gjith Trupin Ajo Spo Duronte me thoshte ma fuutt se spo durooj . pastaj ja Futa Gishtin dhe ajo Nisi Te Renkonte Leht Ja Kisha Futur Gishtin ne Pidh nderkoj ja Lepija Cicat Te Cilat i ka shum Te Fryra ,, ajo spo duronte U Qua dhe Direkt Ma Kapi Karin Dhe nisi te ma marr ngoj deri sa u derdha Dhe Ma Ne Fund Ja Futa Karin ne Pidhin e Saj Te Nxeht e kam qir 30 Minuta ne pidh pastaj e Pyeta a Do me Te Qi ne Byth ?? por Spranoj tha nje ndonjeher Tjeter .. Dhe Mezi pres Te Vij Ajo nat Tja Plass at Bythen e Fryr

Aleks

Jam nje djal ne moshe 15 kam nje dyqan dhe sa her qe vinte komshija te blinte une e ngacmoja nje dite prinderit me shkuan ne maqedoni dhe une isha vetem i therrita komshies qe te me bente shoqeri dhe ajo erdhi vura nje disk me sex ne dvd dhe te dy po shikonim ne ato momente u eksitova shume dhe fillova ta ferkoja komshien nga shalet derisa ja futa doren drejt pidhit ne ato momente ajo u shtang por i pelqeu dhe filloi te me zbertheje pantallonat ma kapi karin dhe filloi ta merte ne goje pastaj po me luste tja fusja ne pith nuk e kundershtova dhe ja futa po renkonte me te madhe duke ja bere oooooo me fort dhe une e palloja si i cmendur derisa u derdha ne pidhin e saj qe nga ajo dit ne filluam te bejme sex perdita

ermal

Ishte nje dite e ftohte dimri…….Prinderit e mi kishin shkuar per vizite te nje fisi yne,keshtu qe ne me motren time 15 vjecare ishim vetem ne shtepi.Ajo hyri per tu lare kurse une shkova e u shtriva ne shtratin e prinderve i mbuluar me batanije,per te pare ndonje film se ato kishin digitalb.po me vinte per te urinuar;shkova ne banje duke harruar se motra po lahej ngaqe ajo e kishte fikur kishte dale nga vaska dhe s’degjoje me zhurme uji…..banjo ime ka nje si tip korridori,dhe kur une hyra brenda,me karin tim perjasht gati per t urinuar,ajo me pa dhe une pashe pillin e saj .ajo mori shpejt peshqirin dhe me bertiti.dola jashte duke menduar per gjoksin e bukur dhe pillin e saj te bukur.me pas u shtriva xseri ne shtrat…..kur…..ajo vjen me sytjena dhe tanga brenda ne shtrat,e me thote:harroje ate qe ndodhi,eja shohim nje fil tani.ndenjem 10 min duke pare nje film aksioni ,derisa ajo e nderroi kanalin dhe e coi te channel x.vuri kodin dhe tha te shihnim ate se ishte me interesante……..kari im u ngref aq shum saqe carcafi u ngrit.ajo e pa.futi doren brenda ne shtrat dhe me perkedheli shalen…e me pas filloi te me pomponte karin.ajo tha:e paske te madh!une isha vec 18 vjec.me pas u fut brenda ne batanije dhe e mori ne goje.une beja si i cmendur thithe thithe shpirti lalit…….pas ca
min pompimi ajo tha:e dua ne pill shpejt!!!!!!!!!!!!!!!e keshtu e mora siper meje dhe…….ajo renkonte me te madhe derisa nderruam pozicion…ne bythe……ajo duke e marre duke me puthur e perkedhelur…oh ca ekzitimi……me pas na u desh ta ndalnim sepse erdhen prinderit….s kam per ta harruar kurre at nate te bukur…..akoma vazhdojme ta bejme kur jemi vetem….

leo

leo

tung une jam nga nje fshat nga ks dhe po ju tregoj se si e kam ba sex me qiken e tezes ,nje dit une u nisa per me shku te tezja qe qe rrija me djalin e tezes qe ishte nje vit me i vogel dhe e kisha shok dhe per pushime verore ter kohen rrishim bashk
te tezja shkoja neper mal se ishte ngat me shtapi per 20 minuta dher shkova ndejta nje nat dhe neser u desh per me ardh ne shpi timendhe me tha tezja se vajza e saj po don me ardh me nejt te un ene shtepi une i t hash se une shkoj kembe nga mali tha nuk ka prob se e dhe kjo vjen dhe na u nisem dhe me ne ishte edhe djali i tezez i cili na percolli deri ne gjysme te rruges dhe u kthy ne shtepi dhe na vazhduam rrugen per ne shtepin time ,dhe kur ajo me pyti se a e kam ndojne vajze une i thash se ku me pas ne katun dhe duke hecer nuk me hiqej mendja nga ato fjal mirpo nuk beja asgje dhe me tha hajt te ulemi pak te pushojm dhe ajo u ul ne nje qante qe e kishte me veti dhe une qendroja ne kembeajo me tha se qe ti ulem ngat te pushoja u ula pa menduar fare se qfar do te ndodhte ajo ma ngjiti per kari dhe dhe kari im u ndit menjeher dhe nuk dija se qfar te beja a te filloja edhe une apo te fefuzojadhe nuk humba shum kohe dhe ja preka ci…e saja qe rrishin thumb sepse ishte e re vetem nje muaj me e re dhe ashtu filluem te puthemi dhe te ledhatohemi pa e pasur at pervojen sekuale dhe jo ishte kallaur qe te lepinete karin tim 19 cm te cilin nuk e hekte nga dora u zhvesha dhe filloi nga koka duke e rrotullu deri sa efoti te terin ne gojeun ekurr nuk kidsha ndier asi knaqesieu derdha ne gojen e asaj dhe u ndala njeher e tani me nuk kisha te ndalur dhe ektheva ne poziten sikur po mirrte diqka dhe e pompoja pa meshir u ndalla dhe ajo deshironte qe te ma merte ne goje prap une e ktheva ne poz 69 dhe e lepija ne p.,. sikur i trent derisa ajo nuk i ndalte berimat dhe arriti deri te orgazma she shperthei nje vale ne gojen time dhe u ngrita e putha fort dhe u veshem shkuam deri te nje burim i ujit u pastruam pak dhe shkuam ne shtepi dhe ka vazduar eri sa ajo u fejua e tash eshte e lumtur me nje djal tjete

Karmadhi

po ja u tregoj nje tregim timin E kam nje kojshike Shum Sexy dhe ata sa her qe ta shoh me qohet kari me Bohet dru dhe nje dit duke shkuar ne nje stacion autobusi e pashë atë dhe ishte me nje miniq offf mkalli i fola me foli shum shlir dhe shkuam ne shkoll u larguam nga njeri tjetri dhe kur dola me larg un e shikoja ne both qe e kishte te qune dhe shum sexy dhe ajo me hetoi dhe me reagoj me gishtin tregues dhe une u kalla qdo dit me verente qe e kqyrsha po ja kajke edhe asaj nje dit e pash duke shkuar ne shitore dhe duke biseduar me te ja kapa durt me zor dhe e putha masanej me kafshoi ne buz e kam nje magazin te vjeter e Qova ne magazin kur hyva brenda ma kapi karin e putha prap e shtriva ne tavolin e nxorra karin dhe me maje ja ferkova ka pak ajo bertitte fute ja futa karin ne pidhin e saj te nxeh oh piskitke ajo sa mujke ofa ofa o o o o u derdha me beri edhe nje gojore me ne fund dhe ne u ndam sot e at dit ajo me therret ne telefon qe te qihemi prap dhe e bejme sex me te sa her qe te me ngritet kari.

Zana

Do e tregoj nje histori time
Shkruja sms ne tel me nje dal dhe aj me shenonte cdodit pastaj u takovshim ne kaffe me therriste dilsha un pa prb dhe njedit me tha dua te te them diqka thash po? Tha ndjej per ty thash ok edhe un pastaj u puthshum ëmbël dhe nje dit isha vetem ne banes dhe e terras dhe vjen pastaj rrim te dy shtrir aj sun duronte fare me thoshte dua te ta fus un nuk e lejojsha fare vetem ne vithe dhe pastaj beme sex…. Aj me qike fortt sa qe bertisja fortt se me dhimte vetem sexy ne vithe ishte i papare dhe dojsha me u cmend krejt etem i thoja me fort me fort dua duaa ohhhhh ohhh ohhhhhh aj pomponte derisa u derdh ne trupin tim pastaj pomponte apet Dhe me thoshte pi.. Tu kall te nxeht e paske un nuk deshirova te me qij aty por ne vithe dhe ishte nje sexy ohhh i papare deshiroj te bej prap me te dhe aj deshiron me tel. Cdo her..
Femrave ju kisha lut mos me hyp virgjinitetin por let tqihen ne vithe ma fort

anonim

kishin shku te shpis ne baj te pejes edhe un si djali i vetem i familjes se kisha kerkon per me u kujdes per mu edhe pse jom 21 vjet amo duhet mi la dikush teshat e sene tjera te shpis qe 1 djali nuk i shkojn per dore edhe erdhi qika e tezes mu kujdes per mu e rrisha me to kaniher bojshim llaf ajo eshte e fejune i ka 26 vjet edhe me to jom shume i lidht foli lirshem edhe pe ves qysh po kalon met fejumin a po munet me punu hiq ajo keshke tha kapak e i mejri aj qfar klloshari koka 1 femer si ti sduhet me lon pa e punu mire qika e tezes eshte shume pill i fort i ka cicat edhe both te mdhaja edhe seksi sa her mu jepke muncia e kshyrsha ajo mvrejke po ja kojke edhe tu fol qeshtu me to pom vet a po munesh ti me punu najsen i thash kam kohe qe skom punu kurgjo veq kur punoj punoj mire ehe i thash sikur ta kisha pas un 1 femer si ti kur e kisha qi ju kish dok vetja sikur e ka prek qillen me dor veq keshke ajo edhe me tha koke puntor i fort ti po i thash jom qe don ta deshmoj hajt tha niher te kshyrim qa po din me bo edhe ja nisa e putha ja kapsha cicat botht e puthsha nboth e ncica kamos tani ja dhash ngoj dojke mu tranu kur e pa tha per qesi kari ka nevoj 1 femer edhe i madh edhe i trash qe ku e ki i thash shijo edhe ja nisa tu ja lpi pillin ja lpisha edhe ja shtisha gishtat npill dojke mu tranu mlutke me qi po un se ngojsha veq e bojsha temen ja lpisha sa mujsha derisa smujta me duru pa ja shti e qisha fort thojke lumja un qe tkom djal tezes u i thojsha femer mat fort ne sex skom me gjet mo edhe e luta me ja shti ne both po me tha 1 dit tjeter se sot e ki dhurat veq pillin 3 turra ja kom bo jemi knaq tu qi edhe vazhdojm hala mu qi kam me ju shkru apet kur te qi ne both

erian

isha rethe 13 vjece kur kame ber sekse per ere te pare me kushuriren time qe ishte 18 vjec ajo donte te qishe shikonte skena erotike ne tv dhe donte ti kryent ne ate kohe kame qen i vogele dhe karin e kisha te vogel dhe ajo nuk ngopesh duke e qire lopthi dhe e kapja nga cicat ajo renkonte nga reatia, tani jame 19 vjec dhe e qi fort derisa ajo uluret nga dhimbjet pjesa rrethe pidhit i skuqet nga goditje pasi qie nier forte asai i dhimte pidhi dhe nuk donte te qish une ne ate momente doja ta qija me fort dhe e kapa me dhune e mbeshtea ne mur ajo nuk duronte dote nga dhimbjet dhe renkonte me te madhe por nga ana tjeter i vinete dhe rehat duke u shtrengur rrethe mesit tim me kembe le kafshonte ne shpatull une ja fusja me forte deri sa u prisha brenda ne pidhe nuk e nxora karin per nia 5 minuta dhe ndaluam dhe renkonm te dy avashe me pase filloj prap ajo nuk donte me shtynte dhe qante une ja rrasa forte e me forte derisa u prisha prap dhe ja nxora ajo me tha sbesoj te qije ndonje keshtu sic qine ti

kastrioti

Jam studen dhe jetoj ne pr. para nja 2 muajve me ndodhi nje histori qe gjithmon e kam endrruar jetoj ne pr qe dy vite ne nje banes me qira ne hyrjen e apartamentit ku jetoja jetonte edhe nje grua rreth te 30 ndofta pak ma shum qdo her e takoja ne hyrje ne lift ne shkall por edhe ne rrug mora vesh qe ishte e martuar dhe burri i jetonte ne angli ajo po studionte ne pr.
Nje grua te till rrall kush mund ta paramendoj ishte shum terheqese veshej aq provokuese sa qdo mashkulli ja qojke karin nje nate rreth ores dy te nates une kthehesha nga nje nej me shoqeri i vetem duke ju afruar baneses pe shoh nje femer bomb nga mbrapa bothen e e qume me nje minifunnd te bardh thash jam ne enderr duke ju ofruar me afer kuptova qe ishte kojshik qe jetonte ne te njejten hyrje ju ofrova afer dhe e pershendeta mirmbrema kojshike mirmbrema me tha kah ke kaq von e veta si nen faj me tha qe ke ne net tuj fol me burrin a se din qe jam e martuar a edhe keshi aha thash ok mir shum arritem te banesa ishte nje qetesi e plotë deshta te hy ne lift por ajo tha une po shkoj shkalleve une insistova kojshike mos u lodh hajde me lift dhe pranoj pa then as nje fjal kur hipem ne lift te drejten me than mu qu kari se edhe gjoksin e kishte te zbuluar pak si shum i kishte cicat bomb thash me vete po rast ma te mir se ky smun gjaj fillova ta prek karin ishte ber dru gati per aksion ja ktheva shpinen nxora karin dhe fillova ta ferkoj dhe u ktheva nga vlora se harrova te them qe emrine e kishte vlora e mori vesh se qka kam ber e pa karin dhe u habit nga ky gjest beri ahhhh me nje ze te vogel dhe ktheu shpinen kinse po i vjen turp une nuk kisha aspak marre edhe pse isha per 10 vjet ma i ri se ajo ndoft ma shum ju ofrova prapanices se saj shum shum te bukur dhe e preka me kar dhe nuk reagoj asgje ja kapa bythen me te dy duart ne ate moment ajo bertiti a je normal qka po ban a e din se qka je tuj ba thash po po du me te qi sonte kam vendos e bllokova liftin por ajo nuk pranonte ne asnje menyr por une insistova shum dhe e mbertheva fort ja qova fustanin dhe fillova te ja ferkoj pidhin por ajo nuk ndalej se bertituri dhe thoshte se do ta thrras policin por une nuk merzitesha fare ja zbulova cicat qe aq shum i endrroja sa her qe e shifesha kur e pa qe nuk kam te ndalur ok ta po pranoj ja hjeka breket dhe fillova te ja lepija pidhin e saj te kallur per kar edhe pse nuk besoja qe hjekte keq per te vazhdova te ja lepija ajo filloj te bertiste sa her e ma shum pa nje pa dy u ul ne gjunje dhe ma kapi karin me te dy duart dhe me tha a ke far kari a jjo qyky qe eshte ti a ke far ilaqi per ta me tha shum te fort se besoj qe mun e duron dhe e mori te terin ne goj si e qmendur per nuja 2-3 minuta pa nderprer thash qy ta qij ate pidh ku e ke tha shum shkurt se dojm me shku ne banes se jam vetem ne fakt e kam vjehrren ama ajo eshte shum plak edhe nuk nin as nje zhurem ja shtina karin dhe fillova ta qij dhe ajo filloj te bertiste si e qmendur qim ma fort qim ma fort nuk vashdova shum per nja 5 min dhe me tha te shkojm ne banes se muk mundet pa bertit e po na nin naj kush ktu ne lift thash ok shkuam ne banes dhe drejt e ne dhomen e gjumit u zhveshem qe te dy dhe fillova qe ta qij aq fort sa nuk muni me paramendu nuk njoh as nuk kam ndegjuar femer qe bertet aq fort gjat seksit shum bertisre e qita per nja 5 min ne pidh dhe kerkoj qe te ja fusja edhe ne byth dhe une pa hezitim e bera dhe e qita aq fort sa me tha se qeso kari kurr nuk kam pa e as ni thash a ke provu shum a me tha vetem haxhija burri thash spo te besoj vala tha edhe naj kush ne te zezen qishtu si puna jote vazhdoja ta qija per nja 10min nderkoh vlora kerkoj qe ta marr ne goj se me tha u kalla bjerma ta ha ma kapi si e qmendur ta puth e ta fus ne goj te terin per nja 3min pasta me tha qu qijem se se mu kall e me doket e paskna gjet ilaqin thash kur te kesh nevoj thirrem ktu jam dhe fillova ta qij per nja 10 min pa nderprer deri shpertheva ne orgazm te cilen ja hodha ne cica qe i kishte aq te bukura sa te qmendeshin fare bem nga nje dush dhe une ika ne banes dhe tani e tutje qdo her qe me thrret ju pergjigjna kerkesave te zonjes vlora nuk shkon java pa e qi nje ose dy her…

Mesazh Seks me profesorin
Isha ne klasen e 12 kur ne fund te vitit mbeta ne riprovim ne lenden e matematikes,ne fakt profesori i lendes qe ishte poashtu edhe kujdestari im me la ne riprovim.Ai kete e beri me qellim ngase gjithmon me thoshte takhemi ne muajin gusht.Nuk me brengosste shum ngase doja ta takoja dhe te isha vetem me te ngase ishte profesori me terheqes dhe ishte i ri dhe te gjitha vajzat qmendeshin per te.Erdhi edhe muaji gusht bente shum vape temperaturat ishin shume te larta,ne mengjes mora librin edhe gjera qe me duheshin per te shkuar ne shkoll ndersa prinderit i genjeva i thash qe do te shkoja te nje shoqe, nejse shkova ne shkoll nuk kishe askush te gjithe nxenesit qe kishin mbetur ne riprovin nga klasa ime kishin kaluar me intervenime,mbeta vetem une dera ishte e hapur dhe drejtori po shkonte ne shtepi dhe qelsat e shkolles i dha profesorit tim.Ai me pa nga larg edhe me priti hyra brenda ne shkolle dhe profi m tha shkojm ne zyre te drejtorit ngase nuk kishte askush tjeter ne shkoll ne fakt kjo me beri te ndjehem me e lire,Hym brenda dhe ai u ul ne karigen ku zakonisht ulej drejtori ndersa une ne nje divan qe ishte per mysafiret e tij.Un kisha te veshur at dite nje maic dhe nje pal breket e shkurta ngase bente shume vape dhe nuk kisha veshur fare gjoksoren,keshtu cicat e mija vereheshin shum mire nga afer dhe kete e verejta edhe une ngase profi nuk mi heqte syt nga gjoksi im.Duke biseduar ai mu afrua me afer u ul afer meje dhe une ngadal fillova ti afrohem me shum se qe duhet fillova ta provokoja me fjal,duke biseduar ngadal une iu ula ne preher dhe me bythe ngadal e prekja karin e tij ai nuk mund te duronte me prekte ngadal me duart e tij, une perseri e ngadal levizja dhe u ktheva drejt tij dhe fillova ta puth ne buze dhe ngadal e zhvesha maicen dhe gjoksin ia afrova afer gojes se tij ai filloi te mi puthte cicat ngadal mi ferkonte deri sa me rotulloi ne divan dhe me shrtiu te teren dhe fillonte te me puthte ne bark dhe ngadal te mi zhvishte edhe breket qe i kisha te veshur,fillova edhe une ta zhvesh dhe per nje koh shume te shkurter ishim lakuriq perball njeri tjeterit ai fillonte te me kafshonte ndersa une bertisja nga kenaqesia filloi te ma lepinte pidhin ngadal edhe bute sa fillova te derdhesha,poashtu edhe une fillova tia thithja karrin e tij si e qmendur ngase e kishte shum te mire paraloja jon vazhdoi edhe pak kur ai ngadal filloi ta fuste karin e tij ngadal dhe filloi te me qinte me nje shpejtesi te madhe une bertisja si e qmendur ngase kisha dhembje te madhe por ai vazhdonte dhe sa me shume bertisja une aq me shum me qinte si i qmendur ,pastaj vazhdoja une ta kaleroja mbi te me gjithe shpejtesin e mundshme beja si e marre ngase kure nuk me kishte nje karr si i profit zakonisht te gjithe te dashurit qe i kam pas nuk kan pas ksi kar qe mkenaqte.Ai fillonte te me qinte panderpre dhe per disa minuta ai me qinte me gjith fuqin qe kishta sa me kishte rene te fiket po ai vazhdonte te me qinte me thoshte sod kam me te qi per krejt vitin qe mke provoku edhe ker kar ke me lyp dit e nat ashtu edhe ishte vazhduam te qiheshim per nje koh te gjat sa kishte kaluar shum kohe dhe me duhej te shkoja ne shtepi dhe isha shume e lodhur e dermuar por e lunur qe e kisha kaluar vitin.Pillin e kisha te shkateruar por te kenaqur.At dite jam kenaqur vertet shume ngase kur me nuk do ta perjetoj nje qierje aq te mire sikur nga profi im…tregime te nxehta
histori te nxehta
tregime dashurie te nxehta
qirje te nxehta
histori te nxehta dashurie
akullore histori te nxehta
tregime te nxehta dashurie
tregime me qirje te nxehta
histori te nxehta me qirje
histori te nxehta 18
tregime te nxehta me qirje
tregime te nxehta me te qime
histori te nxehta familjare
tregime te nxehta akullore
histori te nxehta 2011
histori te nxehta me te qime
histori te nxehta akullore
histori t nxehta