web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

stock-photo-2182053-farmer-s-daughter-on-tractor
Po kthehesha per ne shtepi duke udhetuar mes kodrave magjike,luginave te gjeberuara dhe fshatrave perrallore drejt shtepise sime,nje ferme shume e bukur. Kishin kaluar rreth 6 muaj jo te zymte qe kur une nuk e kisha pare mamane dhe vellain. Viti im i pare ne shkolle kishte qene nje eksperience e mrekullueshme. Largimi nga mamaja,e cila nuk mund te qendronte pa me folur asnje cast,si dhe largimi nga nje ferme e vetmuar dhe e shkrete kishte ndryshuar botekuptimin tim teresisht. Me teper e kishte zbukuruar dhe e kishte ndryshuar per mire. Ajo kishte qene kunder lidhjeve dhe nuk kishte qejf te dilte neper festa qe kur babai vendosi te largohej dhe te lidhej me nje grua tjete. Kur Albano im i vogel dhe i embel me mori nga stacioni,ai dukej shume ndryshe. A perdorte te njejte aftershave?

Bota perfundimisht po avaconte perpara. Ne moshen 17 vjecare tashme,ai ishte shnderruar ne nje djale shume te pashem dhe seksi. Zonjat dhe zonjashut ishin gate per ta “ngrene” ate-dhe e kunderta,sa here qe ai shkonte ne qytet. Kjo do te ishte e mundur nese ai do te ndiqte nje shkolle ku lejoheshin edhe vajzat. Mamaja ime e dashur me dergoi ne nje kolegj ku ishim vetem vajza dhe e vetmja gje me forme penisi qe mund te shihja ishte kur haja ndonje hot-dog kur shikoja ndeshjet e fundjaves qe organizoheshin. Qekur babai ishte larguar nga familja per dike me te re se mamaja,jeta ime sociale kishte qene me e zeze. Jeta ime seksuale,para se te shkoja ne shkolle te larte,konsistonte ne shikimin e dhive dhe derrave teksa shkerdheheshin. Une behesha uje (dhe kur kujtohem nuk e kuptoj si e kam bere) teksa gerhisnin dhe beni zhurma te cuditshme per te nxjerre ekstazen e tyre shtazarake. Nuk me shqetesonte fakti qe mund te shnderrohesha ne njeri qe qihej nga kali apo te kenaqja gojarisht qenin e shtepise,por fatmiresisht vazhdoj te jem e terhequr eksluzivisht vetem nga humanet. (njerezit)

“Si eshte mamaja?”-e pyeta nderkohe qe ne ju drejtuam portes tone rrangalle dhe rruges se piste.
“Oh ajo eshte mire. Shume mire,”-Albano u pergjigj me zor.
Komunikimi i pare me te ishte pak befasues. Mamaja kishte humbur pak ne peshe dhe ishte dobesuar,por personaliteti i saj nuk kishte ndryshuar shume. Ngrenia e vaktit te darkes ishte e zymte dhe shume e qete mesa kujtoj,por menuja kishte ndryshuar. Ne e kishim per zakon te hanim vakte qe motrat Kardashian do te vdisnin po ti provonin.
Kur une po pastroja tavolinen dhe po vendosja enet ne lavaman,mamaja po me shikonte si djall. Dicka nuk shkonte.
“Eja ketu”,-uleriti ajo. “Hiqe fundin.”
“Cfare?”
“Me degjove.Do ta besh vete apo ta bej une?”
“Nuk kishte fytyre me te nxire dhe te skuqur sesa e imja ne ate moment. U kujdesa qe te vendosesha ne nje pozicion qe Albano te mos shikonte dhe ngrita bluzen pa deshire siper belit.
“Ku dreqin i ke mbathjet? Dhe ku i dreqin i ke qimet e pidhit?”
“Mama!”
Ajo me zemerim me kapi prej dore dhe shtyu drejt gjunjeve te saj. Me ktheu prapa dhe une ndjeva doren e saj tek bytha ime.
Dreq! Ajo te dhimbte. Bam! Me dha nje goditje te forte ne prapanice.
“Ma! Albano mund te shoh bythen time.” Bam!
“Cdokush e ka pare bythen tende,kjo nuk eshte problem per ty apo jo kurve?” Bam! “Dhe mendoj qe edhe je masturbuar kur ishe ne shkolle.”
“Jo!”
Nje e goditur edhe me e forte me erdhi ne bythe.
“Ne rregull,e kam bere. Mos me godit me.”
E verteta eshte qe edhe isha masturbuar edhe me shoqet e shkolles dhe ato kishin prekur pidhin tim,por ishte me mire te mos i tregoja.
“Edhe Albano eshte masturbuar,apo jo?”-iu drejtua mamaja djalit.
Oh Zot,situata po perkeqesohej. Vellai im i shkrete uli koken nga turpi.
“Po,ma.”
“Duket sikur kam rritur nje familje qe nuk eshte ne gjendje te kontrolloje epshet seksuale.”
Kjo ishte e padrejte. Une isha akoma e virgjer-pas nje viti te plote shkollor per me teper! Akoma une vazhdoja te qendroja e ulur prane saj me bythen e ekspozuar,por nuk kisha fuqi qe ti kerkoja te ngrihesha.
“Albano,afrohu ketu.”
Tani ai mund te shikonte edhe me mire bythen time te ekspozuar.
“Tani shtrihu mbi motren tende.”
Cfare?!

Albano iu bind i nervozuar. Tani une mund te ndjeja karin e tij qe po “pushonte” mbi bythen time nderkohe qe ai pozicionohej me veshtiresi ne pozicion qe i kerkoi mamaja. Bam! Tani edhe ai po merrte te njejtin “trajtim” si une. Pas tre goditjeve,dhe kari i tij filloi te zgjohej dhe te ngrihej. Nuk mund ti ve faj,eshte e kuptueshme. Ai e shtynte bythen time te zhveshur dhe cdohere qe ajo e fshikullonte ate,shkaktonte nje perplasje me prapanicen tim,qe vetem e perkeqesonte me tej gjendjen. Dhe disa goditje te tjera dhe kari i tij ishte ngrehur plotesisht. Une nuk isha pare kurre nje kar mashkulli dhe tani une kisha nje tille ne menyre te pandergjegjshme ne bythen time. Edhe pse kisha te gjithe peshen e Albanos mbi vete dhe situata ishte shume e sikletshme dhe e papershtatshme,trupi im filloj te ndizej pak. Une i hap kembet paksa qe te lejoja “shokun” e tij te zbriste pak me poshte afer vendit te qejfit. Duhet ta kete pasur te madhe sepse koka e karit te tij arrinte te perplasej tek pidhi im. Ndersa ndjeja nje gje te trashe qe perplasej tek pidhi im i lagur,une isha shume e tunduar qe te arrija karin e tij dhe te fusja karin e tij brenda meje. Ky ishte kari qe kisha me afer vetes ne jeten time….dhe ishte i vellait tim!
Pas disa goditjeve qe mori me ne fund,Albano ishte me ne fund i lire per tu larguar. Kur po largohej me ne fund arrita te shikoja karin e tij te stermadh. Mamaja nuk ishte aspak e mrekulluar,por as nje admiruese.
“Si guxon?!”-uleriti ajo. “Ju femije te ndyre dhe te degjeneruar. Mund ta shohe ne syte e tua qe je e etur per te shkuar ne dhome dhe ta perkedhelesh ate kar.”
“Jo,”-tha Albano me nje ze te dobet.
“Mire,pse pret? Beje ketu,tani.”
“Ma!”-kundeshtova une.
“Mbylle gojen ti lavire.” Ajo iu kthye e zymte drejt vellait.
“Tregoji motres tende te madhe dhe mua sesa i pameshirshem dhe i ndyre je kur sheh bythe te ndezura.”
Ai qendronte ne nje cep duke u dridhur nga frika dhe ne siklet.
“Po te presim.” Mamaja ime mund te jete nje grua shume kerkuese dhe e forte/ose nje kurve.
Albano u gelltit thelle dhe me ndruajtje vendosi duart mbi penisin e tij te fryre.
“Mire,le te vazhdojme.”
Ai veshtroi i ndjere ne faj drejt meje dhe filloi te ferkonte dhe tundte karin e tij lart e poshte. Per nje minute ose me shume,me dukej sikur zemra nuk me punonte. Mund edhe te kisha beritur apo qare; une isha shume e poshteruar. Fatmiresisht gjerat mund te kishin shkuar edhe me keq.

“Per cfare mendon kur e bene kete zakonisht? Mendon per grate? Per femrat e zhveshura?”
Albano thjesht tundi koken ne shenje pohimi nderkohe qe vazhdonte te fekonte i bindur ate kar impresionues. Une isha totalisht e turperuar kur pashe sesa hipnotizues dhe joshes ishte kari i tij.Une nuk munda ti hiqja syte nga kari i tij.
“Mire,ne do te ndihmojme ne kete “mision”,apo jo?”-u kthye ajo nga mua. Nuk ka shans qe kjo gje te mos shkoje mire. “Zbrit me poshte dhe tregoi vellait tend te vogel cicat e tua.”
“Ma!”
“Cfare ke,kurve?” Ti i ke treguar bythen dhe pidhin cdo te panjohuri ne Bregun Lindor. Beje!”
Une nuk isha nga ndonje djale dhe tani po beja kete? Mu drodhen paksa buzet kur hoqa bluzen dhe me pas sytjenat. Albano ia nguli syte dhe nuk ia ndante syte.
“Shikoji.”-bertiste mamaja.
Penisi i tij filloi te ngrihej dhe te behej edhe me i forte nderkohe qe frymemarrja i shpejtohej. Dhe une e pashe drejt e ne sy nderkohe qe ai po fillonte te kalonte ne orgazme. Te shikoja nje burre ta performonte kete akt perpara meje ishte shume eksituese.
“Sille ketu.”-e urdheroi mamaja duke e drejtuar karin e tij.
Ai ledhatonte karin e tij nderkohe qe une isha lagur,kurse ai po i afrohej fundit te masturbimit te tij. Tashme sperma e tij kishte dale jashte. Shfrenimi i plote dhe i deshperuar pothuajse beri te mundur qe une te filloja te masturbohesha para mamase.
Pasi edhe disa ledhatimeve te fundit,vellai e kishte derdhur te gjithe spermen e tij.
“E shikon kete?”-uleriti mamaja,duke mbajtur pak nga sperma e Albanos poshte hundes time. “Mbi kete eshte i ndertuar edhe seksi. Burrat do te duan qe kete te ta derdhin brenda.”
Kjo ishte darka e para e kenaqesise ne shtepi.
Ate nate duhet te flija ne krevatin e mamase. Ajo ishte ne lufte me mua qe te mos me lejonte te mekatoja apo te abuzoja me veten. Ne fakt une po vdisja ta beja kete mekat…me theks tek pjesa e derdhjes brenda. Pas asaj performance ne dhomen e ndjenjes,une isha gjate gjithe kohes ne vezhgim. Krevati i saj ishte shume i rehatshem per nje masturbim. Por nese do ta beja kete do te me rrihte brutalisht. Une isha shume e eksitura edhe pse e dija qe rrezikoja.

Ne mengjes,mamaja vendosi rregulla. Ajo i lejoi Albanos nje masturbim pas darkes sepse nese nuk do ta bente kete deshirat e tij trupore te paplotesuara mund ta shpinin ne marrezi. Une nga ana tjeter isha nje femer dhe nuk kisha nevoja te tilla fizike. Qe nga ai moment,ne jetonim ndryshe. Duhet te benim dush bashke te tre. Ishe shume e veshtire per mua te qendroja para Albanos e zhveshur edhe pse ai kishte pare naten e kaluar gjithcka qe kisha per ti afruar. Ne nuk na lejohej te lanim pjeset tone gjenitale. Vetem mamase i lejohej ti shkumoste dhe ti shpelante per ti mbajtur paster.
Pas embelsires ne darke,vellai masturbohej para nesh dhe e derdhte spermen e tij ne palmen qe mamaja kishte ne dhome. Pastaj ishte koha per tu shtrire ne shtrat me mamane nderkohe qe pidhi im ishte i lagur. Kur shtrihesha aty mendoja per ore te tera per karin e Albanos. Pidhi im ishte aty i bere uje,por une nuk kisha te drejte ta prekja.
Nje nate isha ulur sic benim gjithmone nderkohe qe vellai po masturbohej kur telefoni ra.
“Kush dreqin mund te jete”?-uleriti mamaja. “Ishalla nuk jane ato te shitjeve.” Ajo u ngrit dhe iu drejtua vellait: “Ti vazhdo,do te kthehem shpejt.” Dhe dola nga dhoma per tu pergjigjur ne telefon.
Mamaja sapo kishte dale nga dhoma kur une u ula ne gjune dhe fillova te thithe karin e shijshem te Albanos. Ishte e mrekullueshme te kisha nje kar te madh duke e futur dhe e nxjerre nga goja. Albano me delikatese me hoqi floket nga syte nderkohe qe une u perpoqa qe ta fus te gjithin ne goje. Pastaj ai me preku cicat. Hunda ime arrinte te prekte qimet e karit te tij kur ja merrja ne goje. Une degjova zhurmen e mbylljes se telefonit. Me shpejtesi u riktheva ne vendin tim dhe rregullova fustanin. Kur hyro ne dhome,ajo e kuptoi qe dicka nuk shkonte. Direkt mamaja i hodhi syte tek kari i Albanos.
“Cfare po ndodh? Kush te tha te ndaloje?”
“Une ne fakt mbarove”,iu pergjigj vellai i nervozuar.
Mamaja shiko rreth e rrotull. “Nqs kjo eshte e vertete,atehere ku e derdhe spermen?”
“Ja tek eshte,mama”,-iu pergjigja une duke hapur gojen duke i treguar spermen qe ishte shperndare ne gojen dhe dhembet e mi.

Qe nga ai momenti,mamaja na linte vetem. Albano e shpenzoi gjithe veren duke me qire si i cmendur. Ai ma fuste karin e tij ne cdo vrime. Hej,se paku nuk rrinim duke u masturbuar! Une mesova shume rreth prekjes,te ndjerit dhe te shijuarit dhe i dhashe shum keshilla vellait se cfare pret nje femer nga nje mashkull.