web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Mamamja me vdiq kur une isha 7 vjec. Keshtu qe babai u martua me nje vajze te re kur une isha 16 vjec. Une sot jam 19 vjec dhe akoma nuk flas shume me gruan e re te babait. Ajo eshte perpjekur te afrohet me mua here pas here por une jam shume i merzitur me te dhe nuk me pelqen qe ti flas asaj. Ky incident ndodhi ne nje fundjave qe ndryshoi jetet tona. Une isha ne kuzhine dhe ishte krijuar shume rremuje duke pergatitur ushqimet dhe Diana (Njerka) arrite ne shtepi pasi kishte kaluar gjithe mbremjen me miqte e saj. Pasi me pershendeti,ne dabatuam per gjendjen e kuzhines. Une kisha mbaruar se debatuari keshtu qe i thashe qe po largohem dhe do kthehem ne mengjes. Isha duke dale. Por ajo deshironte te bisedonim akoma dhe me terhoqi nga shpatulla. Une nuk isha ndihesha shume mire,keshtu qe e terhequra e saj me rrezoi pertoke. Keshtu levizja e saj beri qe une te rrezohesha dhe te bija mbi te. Une isha i acaruar dhe fillova ti ulerija saj “Largohu nga une.” Pastaj heshta. Ajo e vuri dhe kontrolloi nese une isha vrare. Ajo me pa drejt e ne sy dhe vuri re qe syte e mi ishin fiksuar diku. Syte e saj ndoqen drejtimin ku ishin drejtuar syte e mi dhe u shikua kur vuri qe syte ishin tek gjoksi i saj nderkohe qe nje nga cicat kishte dale jashte per te treguar gjithcka. Nuk e di se cfare ajo ishte duke menduar por papritur ajo hoqi nje nga rripat e sytjenave qe beri qe cicat e saj te vareshin por nje pjese ishte mbuluar nga sytjenat e saj te bardha….

Une akoma nuk po kutpoja se cfare po ndodhte. Por e di qe Diana po e pelqente kete skene. Ajo kishte pozicionuar bythen fiks per karin tim. Por me vone ajo kishte shtyre nje karrige keshtu qe mendova se erdhi momenti qe ajo te ngrihej dhe largohej. Keshtu qe une i largova syte nga gjoksi i saj dhe u ngrita. Por ajo kishte dicka tjeter ne mendje. Ajo me shtyu perseri ne dysheme. “Aleks”-me tha Diana,”Ti je nje djale shume i keq.”
“Cfare? Ti me shtyve dhe une u rrezova?”-u mbrova une.
“Ti e di se nuk e kisha fjalen per kete”-me tha ajo.
“Nuk e di se per cfare po flet. Tani ngrihu”-i thashe ndersa situata po behej shume e sikletshme. Ajo mi shtrengonte duart ndersa organi i saj ishte shume prane meje.
“Ti nuk po e kupton se per cfare e kam fjalen,”-tha ajo,”Me lejo te jem e drejtperdrejt.Pse dreqin po e shikoje gjoksin tim?”
Une isha shume i shokuar te degjoja kete nga njerka dhe shume ne siklet. Por nuk po dija se pse ajo me buzeqeshte ne ate menyre.
“Une po shikoja gjoksin tend,shfrytezova mundesine qe mu dha,kaq! Tani ngrihu”-shtova une. Por nuk po mundja ta levizja. Levizja ime ishte e bllokuar nga karrigja nga njera ane dhe tavolina ne anen tjeter.
Diana tha: “Te pelqyen ti shikoje cicat kur dolen?”
Ajo tha dicka te pabesueshme.Pastaj hoqi sytjenat dhe me tha: “Me lejo qe te ta jap edhe njehere kete shans.”
Tani ajo kishte shfaqur te gjithe gjoksin e saj para meje. Pavaresisht situates,une isha ndezur kesaj here. Por e dija qe po gaboja dhe i thashe asaj qe te largohej.

Por ajo nuk me degjonte dhe me ngacmoi duke thene: “Aleks,ti je nje djale i rritur tashme. Keshtu nese do te largohesh mund ta besh kete.” Ajo filloi te lepinte buzet e saj ne menyre joshese dhe duke ferkuar pidhin e saj tek kari im. Per shkak te levizjes te saj kari im u ngreh dhe e di qe edhe pidhi i saj e ndjeu. Megjithate ajo e vazhdoi lojen. Tani ajo me mori duart dhe i vendosi tek cicat e saj. Une isha i shokuar. Ajo pastaj me shtyu duart dhe mori nje nga thithkat e saj dhe filloi ta lepinte. Pastaj ajo i vendosi perseri duart e mi mbi cicat e saj. Kete here une i leviza duart dhe i thashe: “Une nuk mund te bej kete sepse ti je gruaja e babit tim.”
“Ti nuk me pelqen?”-me pyeti.
“Te pelqej por kjo nuk ka kuptim.”-i thashe une. Por njerka ime e dinte se po e thoja kete pasi kisha pre e lojes dhe kurthit te saj. Ajo e injoroi ate qe une sapo thashe dhe vazhdoi me tej. Kete here filloi te zberthente kopsat e trikos sime dhe e pyeta: “Ke menduar ndonjehere per kete moment?”
Ne kete moment kisha humbur kontrollin mbi veten dhe mendova te shijoja momentin.
Ajo me tha: “Qe kur jam martuar me babain tend.Por ti ke qene shume i keq me mua. Nuk me ke kushtuar kurre vemendje.
“Sepse nuk do doja te vihesha asnjeri nga ne ne veshtiresi.”-i thashe une.
Nderkohe qe biseda jone po avaconte ajo filloi te zberthente pantallonat e mia dhe tani kari im ishte jashte. Ajo filloi ta ledhatonte ate dhe me tha:”Sa i madhe,Aleks;te dashurat e tua do ta dashurojne kete kar.” Une i tregova asaj qe isha i virgjer. Une e dija qe ajo gjithmone e kishte ditur se une isha nje djale i turpshem. Besoj qe ajo po perpiqej ta konfirmonte.
Ajo me ngacmoi duke me thene: “I shkreti djale. Duhet te kesh luajtur gjate gjithe kohes vetem me duar.” Ajo filloi ta lepinte koken e karit tim dhe avash e mori te gjithin ne goje. Oh Zot,kjo eshte parajsa!
Ajo me pyeti:”Si ndihesh?”
“Mos ndalo,”-iu pergjigja une,”Eshte parajse.”
Ajo vazhdonte te me pyeste:”Per cfare fantazoje kur i bije me dore?”
Une nuk e di se cfare ndodhi me mua kur ju pergjigja direkt: “Per ty! Une kam fantazuar gjithmone per ty qe kur u martova me babin tim.” Ajo ishte e shokuar ta degjonte kete. Une vazhdova:”Une merrja mbathjet e tua nga banjoja dhe masturbohesha.” Kur degjoi kete,ajo filloi ta thithte edhe me teper karin tim dhe kesaj here isha gati te ja derdhja.
Une renkova: “Po ta derdh.” Ajo e thithi te gjithe spermen time. Tani perpara se te shkonim me tej,ajo me pyeti: “Aleks,a mund te te besoj plotesisht?”
Une iu pergjigja: “Sigurisht qe po.” Ajo me tha qe kishte nevoje per prova. “Cdo gje.”-i thashe une.
Ajo me kerkoi qe ti tregoja nje sekret qe ajo nuk duhej ta dinte. “Tek dhome ime eshte nje vrime qe te lejon te shohesh nga dhoma ime tek e jotja. Une e perdorja per te pare ndersa ti visheshe ose ndonjehere kur dilje nga banjoja.” Ajo nuk ishte e shokuar ta degjonte kete. Ne fakt ajo e vleresoi kete. Ajo ishte e kenaqur te degjonte qe nje djalosh 19 vjecar ndizej nga trupi i saj.
Tani ajo me tregoi: “Une jam bere uje.Dua qe te ma fusesh brenda.”
Me ngadale e vendosi pidhin e saj gati per karin tim. Tani kari im ishte brenda pidhit te saj. Kari im kishte hyre thelle brenda pidhit te saj. Ne filluam te qiheshim edhe me shpejt. Une renkova “Po prishem”. Ajo me kerkoi qe te ja derdh brenda. Une ja derdha brenda njerkes sime. Pasi mbaruam,ajo u ngrit dhe me kerkoi qe te pastroja tavoline pasi ajo ishte e lodhur dhe po shtrihej sepse kishte nje surprize per mua te nesermen ne mengjes.