web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

tregime-intime
“Tregime intime ku bosi kenaqet me sherbetoren e tij. Asaj i pelqen te trajtohet si skllave. Per me teper lexojeni. Tregime intime i krijuar nga QirjeEkstreme.com.”

Drini mbylli laptopin,nje sinjal qe tregonte se puna e tij ishte ne fund. Ai kishte shpenzuar 12 oret e fundit duke punuar dhe ishte lodhur duke punuar mbi artikullin qe bosi i tij i kishte dhene e qe i ishte refuzuar edhe 3 here me pare qe ja kishte derguar. Ne muajt e fundit,atij i ishte pranuar vetem nje nga artikujt qe kishte derguar. Ai veshi xhaketen e kafenjte,futi laptopin ne cante dhe u largua. Ishte shume patetike te mendoje sesa gjate kishte punuar ai per kete artikull. Ai mori trenin per ne shtepine e tij te vetmuar qe ndodhej ne periferi te Tiranes. Atje,ai nuk i kishte kushtuar rendesi fytyrave te cuditshme qe kishte ne lagje dhe cdo zhurme qe degjohej mbytej nga zhurmat dhe borite e trenit qe kalonte cdo 45 minuta. I rraskapitur dhe si i dehur ai hyri brenda ne shtepi. U pershendet shume me shpejt me sherbetoren,Entela,i cila po e priste ne kembe me uniformen veshur. Lekura e saj ishte e bute dhe e zbehte,me floke te gjate qe i binin deri poshte tek syte. Syte e saj ishin me ngjyre blu te hapur.

Ajo e pershendeti ate me nje tundje koke te lehte dhe syte e drejtuara poshte tek kepucet.
“Mireserdhe ne shtepi,zoteri,”-i tha ajo,duke u ulur ne gjunje. Ajo e puthi ne te dy kepucet dhe e mbante koken ulur.
“Mund edhe te mi heqesh kepucet.”-i tha ai duke hequr xhaketen dhe vene canten e laptopit ne tavolinen ngjitur me deren. Ai e shihte teksa ajo ngadale dhe me delikatese i zgjidhi lidheset e kepuceve te tij te zeza.
Cdo levizje qe ajo bente ishte shume e rrjedhshme dhe e kendshme. Ishte e veshtire te besohej qe ajo ne shkolle te mesme kishte qene nje nxitese tifozesh,plot guxim dhe energji per te shperthyer. Drini as nuk i kishte shkuar neper mendje qe kjo krijese e bukur do ti sherbente atij ne shtepi. Lidhja e tyre ishte dicka qe shume njerez nuk e kuptonin,edhe ne nje qytet liberal si Tirana. Ai filloi te dilte me te qekur ishte ne kolegj,pasi ishin njohur ne nje parti qe ishte organizuar dhe qe atehere ishin lidhur bashke.

Ajo kishte nje semundje qe e bente ate te fiksuar per te qene nje skllave. Ne vitin e pare,pasi ishte lidhur me te,ajo nuk kishte duruar me dhe e kishte terhequr ate nga turma e djemve te eksituar. Arsyeja pse e kishte marre ate,ai nuk e kishte menduar,por ajo i kishte dhene nje nate qe ai nuk do ta harroje kurre-dhe virgjerine e saj. Ai u drejtua per ne banjo nderkohe qe Entela sistemoi canten e tij te laptopit dhe xhaketen. Ai gjithmone bente nje banjo te nxehte per tu clodhur pas nje dite te gjate pune. Ne krah te vaskes se tij,ishte edhe nje gote vere e kuqe. Ai me shpejtesi u zhvesh,vendosi te gjithe rrobat ne ane dhe ul ne vasken e mbushur me uje te nxhehte. Muskujt e tij u qetesua dhe ai tashme ishte ne boten e relaksit. Vera i dha nje ndjesi ngrohtesie fytyres se tij. Edhe pse kishin kaluar 4 vite me Entelen,ai nuk merzitej kurre me deshiren e saj per ti plotesuar cdo gje qe ai kerkonte. Pas banjos,Entela i veshi rrobedeshambin dhe e shoqeroi nga pas kur ai u drejtua per tek dhoma e ndenjes. Ai u shtri ne divan,i kenaqur pas banjos se shkelqyer. Entela u ul ne gjunje dhe perkuli perseri koken.
“A mund te te kenaq zoteri?”-e pyeti.
“Beje.”-ai e dashuronte ate kur ajo i bente kete pyetje. Ai u shtri edhe me teper qe te ishte edhe me rehat.
Entela u afrua edhe me teper prane tij dhe u drejtua per tek penisi i tij. Ai mezi po priste dhe i ishte ngrehur kari. Ajo e terhoqi karin e tij dhe e hapi gojen e saj te vogel per te thithur koken e karit te tij.
“Mmmmm…”-renkoi ai i kenaqur qe ndiente butesine e buzeve te saj tek kari i tij.
Ajo filloi ta thithte edhe me teper,duke shtyre pak nga pak,derisa kari i tij ishte i futur i gjithi ne gojen e saj.Fyti i saj ishte i ngushte por me force ajo kishte arritur ta merrte te gjithin ne goje.
Ai mund te ndjente sesi kari i tij prekte fytin e saj nderkohe qe ajo perpiqej ta merrte te gjithin ne goje. Topet e tij u ngushtuan pasi ai shihte qe kari i tij me shpejtesi arriti deri tek gurmazi i saj.

“Uhhhh..”-psheretinte ai,teksa shikonte koken e saj bjonde qe luante me karin e tij.
“Me shiko mua,”-e urdheroi ai. Menjehere syte e saj blu te pafajshem u drejtuan per tek ai nderkohe qe ajo vazhdonte te thithte karin e tij.
“Dreq…”-tha ai duke shtrenguar krahun e kolltukut.
“Jam shume prane…” Ajo e dinte ekzaktesisht se cfare po bente. Me gishtat e saj,ajo preku topet e tij dhe e shtypte lekuren e bute te topeve te tij nderkohe qe kari vazhdonte te ishte thelle ne gojen e saj. Kenaqesia tashme ishte duke u ndertuar tek koka e karit te tij.
“Uhhhh.”-renkoi ai,duke ndjere presionin e spermes qe po ngjitej lart. Edhe pse ai mendonte qe ishte e pamundur,ajo arriti qe ta zhyste edhe me thelle karin e tij ne fytin e saj. Edhe pse ai ishte gati per te ja derdhur ne goje asaj,ai e shtyu tutje ate. E kapi karin e tij me duart e tij dhe e ledhatonte ne menyre qe te qetesohej. Ai nuk ishte gati per te ja derdhur akoma.
“Te thashe gje qe me bej qe te ta derdh?”-e pyeti ate,duke ngritur zerin.
Ajo mbylli syte dhe tha me nje ze te ulet: “Jo,zoteri.”
“Ti me ke merzitur. Eja ketu.”
Ai zgjidhi rripin e rrobdeshampit. Rrobedeshampi ra ne toke nderkohe qe ai u ngrit ne kembe. Etleva u zvarrit per te arritur deri tek ai duke qare.
“Shtrihu.”-i tha ai,ashper. E bindur,ajo u shtri.
Ai i pozicionoi kycet e duarve te saj dhe ja lidhi tek kemba e tavolines. Ai e kishte kthyer tavolinen ku pinte kafe me koke poshte per kete arsye. Pasi mori thiken nga tavolina,ai me delikatese i grisi veshjen. Ajo nuk kishte veshur mbathje dhe pidhi i saj i bukur tashme ishte i ekspozuar totalisht. Ai e vendosi thiken perseri ne tavoline dhe i dha nje te lepire pidhit te saj. Ajo e shijo shume.
“Mmmm!”-renkoi ajo. Ai ja hapi kembet edhe me teper dhe ai e zhyti llapen edhe me thelle ne pidhin e saj.
“Uhhh…”-renkonte ajo,”Mmm!”
Ajo mbylli gojen ne menyre qe renkimi i saj te mos ishte i zhurmshem. Ai nuk mund te priste me.
“Uhhh…”-tha ai nderkoje qe zhyti karin e tij thelle ne pidhin e saj. Nderkohe ajo ferkonte pidhin e saj duke bere qe te prishej. Nderkohe qe ai duke ndjere qe ajo po prishej,u cmend dhe kjo beri qe te ja derdhte te gjithe spermen brenda.
“Ohhh….”-tha ai me nje ze te dobet duke e zgjidhur ate nga tavolina qe e kishte lidhur. Ai u ul perseri,nderkohe qe kari ishte i mbuluar me spermen qe doli nga kari dhe lengun e pidhit te saj.
Si nje skllave e mire qe ishte,ajo e perkul perseri prane tij,me rrobat e grisura dhe e lepiu cdo gje qe ishte ne karin e tij.

Tregime intime i krijuar nga QirjeEkstreme.com. Per tregime intime tuajat na shkruani ne komente ose kontaktoni ne rubriken kontakt te webfaqes tone.