web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

boss

Ne kishim probleme me parate per njefare kohe (wow! A na ben kjo unike ne te vertete?) Jane te disa te verteta te pranuara gjeresisht qe i meson kur vuan nga mungesa e parave. E para qe meson eshte qe edhe pse nuk ke nje pune kjo nuk do te thote qe nuk ushqehesh. Gjithashtu qiradhenesit,nje njeri i ralle,te qendrosh aty pa paguar kur sheh qe nuk ke te ardhura. Ato jane gjithashtu edhe shakaxhinj. Ne ishim shume te deshperuar. Te ardhurat tone ishin ne gjendje aq te keqe saq eshte dhe fytyra nje krimineli kur ben foton pas krimit. Keshtu qe burri mori nje telefonate per interviste nga nje mobileri,ne nuk mund ta besonim. Ndoshta ne nuk do te jetonim me poshte ures, me endacake gungace dhe te shemtuar mbi te gjitha! Moblijet?! Nuk ka rendesi se sa i varfer je,njerezit gjithmone gjejne dicka per tu ulur,apo jo? Une bera nje te qire te forte me burrin ne menyre qe te ishte fatsjellese ate nate dhe i bera nje gojore ne mengjes qe te mos ndihej nervoz para se te largohej per ne takim.

Pasi u largua, une isha shume nervoze edhe pse u masturbova 6 here per te qetesuar veten. Nuk me ndihmoi shume,por sigurisht me beri te ndihem mire. Une kalova nje ore duke menduar se cfare te beja kur ai te kthehej ne shtepi. Nqs une do te isha shume e emocionuar dhe ai nuk do te kishte fituar vendin e punes,ai do te ndihej i shkaterruar kur te perballej me fytyren time. Nqs do te isha shume serioze,ai do te mendonte se une nuk besoja tek ai dhe qe mendoja qe ai ishte nje njeri i pavlere,nje mut. Ne fund,vendosa te masturbohesha edhe njehere and te ndaloja se menduari kaq shume. Kur Denisi me ne fund erdhi ne shtepi,ai ishte shume i lumtur. Ai tha qe djali qe e intervistoi ishte nje njeri shume i mire.Kishin biseduar rreth biseduar dhe i kishin treguar foton e familjareve te tyre,si dhe kishin kaluar shkelqyeshem. Zoti Bushi do ta telefononte brenda dites dhe do ta njihte me vendimin e tij. Ne na kishin mbetur edhe 3000 leke ne xhep,keshtu qe dolem jashte per te blere 3 shishe konjak per tu bere tape. Gjeja e fundit qe arrije te kujtoj eshte kur perpiqesha te zhvishesha perpara se te shtrihesha ne shtrat dhe zgjimi ne sallonin e apartamentit vetem me te brendshme. Mendoj se mund te kem ngaterruar edhe dyert,aq tape kam qene. Zoti Bushi telefonoi mengjesin tjeter dhe i tha Denisit qe ishte bere anetar i ekipit te tyre. Ne brohoritem dhe kaluam ne ekstaze megjithe dhimbjet e kokes dhe te perzierat. Ai dhe nje tjeter deshtak i quajtur Erjon ishin te dy te perzgjedhur per nje audicion 2-javor. Fituesi do ta fitonte pergjithmone vendin e punes dhe humbesi to kthehej ne shtepi dhe sic ne parashikonim ne fund do te ishte i papune Erjoni. Sidoqofte ky ishte plani jone. Te enjten,Denisi u kthye ne shtepi shume serioz. Ai dukej sikur nje pjestare i familjes sapo kishte vdekur ose sic ai behej kur e merrja ne vete per shopping ne Krishtlindje. Nuk ishte dicka e mire. Sinjale deshtimi me dolen para syve. Me tregoi qe zoti Bushi e kishte thirrur ne zyre dhe i kishte treguar qe Erjoni i kishte ofruar “miqesine” e gruas se tij per ta punesuar. “A nuk eshte kjo e jashteligjshme?”-e pyeta. “Vetem nese mund te perballosh nje avokat dhe ta hedhesh ne gjyq eshte e jashteligjshme,” mu pergjigj. Ne ishim zhytur ne deshperim sic ndodh kur nje varke zhytet. I kerkova trurit tim ne panik te perqendrohej dhe te shikonte nese ka ndonje pije alkoolike te mnbetur nga nata e mbremshme….dhe pastaj kerkova per nje rrugedalje. Edhe pse u perpoqa,nuk arrite te gjeja dicka. Ndoshta endacaket gungace nuk ishin aq keq sa pamja e tyre e jashtme e shemtuar dhe era e tyre e qelbur qe ju keni menduar. “Ndoshta duhet ta sfidojme plumbin me plumb,” e degjova veten duke peshperitur pas disa momentesh qetesie. Denisi u zverdh dhe u be si nje fantazem dhe tha: “Cfare?” “Shiko sigurisht qe une nuk kam kontribuar dukshem ne martesen tone. Keshtu qe duhet te perpiqem edhe une…per ne…per sa kohe qe ti je dakort.” “Nuk mund te te kerkoj ta besh kete”, me tha. “Ti nuk po ma kerkon,une po ofrohem.” “Dhe nuk do te jete vetem njehere per ne. Mund te vazhdoj per kohe te gjate kjo pune” “Pastaj une do te jem gati qe ta vazhdoj kete loje derisa ti ta arrish kete vend pune ose te gjesh nje vend pune tjeter.” Ate nate Denisi ishte aq i qete sa edhe nje varr. E gjithe kjo rremuje e ndyre po e “vriste” ate. Bushi eshte nje monster shkerdhate. Ne mengjes burri u kthye ne audicionin e punes i derrmuar. Une isha shume e shqetesuar gjate gjithe dite: nuk kisha energji as te beja masturbimin tim te ores 11. Gjerat po shkonin keq e me keq. “Une i thashe atij”, tha padashje perpara se te hapte plotesisht deren dhe te futej brenda. Mendoj qe ai ndjeu qe nqs nuk do te ia thoshte tani,ai nuk do te kishte me kurre kurajo te ja thoshte. “Cila ishte pergjigja e tij?”-e pyeta e frikesuar nga pergjigja qe do te me jepte. “Ai me dha 20.000 leke per ty qe ti gatuash nje vakt te shtunen. Me dha nje leter me udhezimet qe duhet te ndjekesh. Por shpirt nuk ke pse ta besh kete…” “Duhet qe ta arrish kete vend pune. Eshte vetem nje ceshtje muajsh”,-ju pergjigja. Denisi me dha disa letra. “Kjo eshte ajo qe z.Bushi do qe te gatuash pet te. Eshte gjithashtu edhe nje liste se cfare do te veshesh dhe si do te luaj me ty gjate mbremjes. Nuk kisha kuraje ti hidhja sy dhe te lexoja”. E shqetesuar i hodha nje sy. Oh Zot! C’te lexoj! Ngjante si nje film horror seksual. Refuzova ta lejoja veten qe te qante ose te shfaqje ndonje emocion derisa i thitha te gjithe detajet.

Nuk e lashe Denisin ta lexonte pasi ne rast se do ta kishte bere,nuk do te me lejonte kurre te plotesoja kerkesat e tij. “Mund ta bej kete!”-i buzeqesha dhe mundova te genjeja veten. E shtuna erdhi,isha shume pesimiste,nuk mund te duroja as aromen e atij ushqimi qe kisha pergatitur aq sa me dukej me e shpifur se aroma e mutit. Fantazova sikur tu fusja pak leng hidraulik ne salcen e tij-thjesht qe ti jepte nje “goditje” ketij shkerdhati. Ne oren gjashte,lava duart dhe u ngjita lart per ne dush per te rruajtur pidhin (ai ishte shume specifik sesi e donte pidhin tim) dhe per te veshur veshjen qe kishe kerkuar. Fatmiresisht kisha nje fustan te zi te shkurter dhe pa te brendshme (ne fakt kete e kisha bere shpesh,keshtu qe pjesa e te brendshmeve ishte e lehte per mua.) Fiks ne oren shtate,ra zilja. Denisi shkoi per te mirepritur mikun dhe une nxitova te beja pergatitjet e fundit dhe te laja dhembet. Bushi ngjante shume me njeri te shemtuar te “Komuna e Parisit”,nje lagje prane nesh. Une ne fakt e kisha imagjinuar pake me te ri dhe me shume njerezor. Ai ma shpifi, me nje buzeqeshje perverse nderkohe qe me drejtohej per te me dhene doren. Dukej si nje djall me nje gunge te mbushur me qelb ne shpine. Mund te ndjeja pidhin tim qe perpiqej te fshihej nga kjo shpifesire. Dhe ai me terhoqi mua drejt tij dhe dha nje puthje te embel ne qafe. Yuuuuuck,-sa e shpifur mu duk. Bosi e kishte per zakon te merrte edhe disa bashkepunetore te tij ne keto darka “dashamirese”. Ishte nje atmosfere shume e mire ne tavoline. Pervecse rastit kur nje nga ne(pra une) do te duhej te qihej me bosin. Une u ula prane dikujt qe nuk e njihja dhe Denisi ishte ulur midis nesh. z.Bushi mburrte dhe lavderonte Denisin se cfare punetori i shkelqyer ishte dhe thoshte qe urrente te humbiste nga duart nje punetor i tille. Hej,une jam ulur ne krahun tend dhe bytha ima e kishte kuptuar qe kjo eshte thjesht nje loje per te qire mua. Pasi piu lengun e shtrydhur te moolles dhe akulloren me shije vanilje te stilit francez,ai me dha edhe nje puthje te lehte tjeter ne qqafe per te me falenderuar per vaktin e shkelqyer. Ai kishte duart e tije te gjata te vendosura ne shalet e mia dhe qe po drejtoheshin pidhit. Goditja me pirun e embelsires ishte gjithcka qe mund te beja per ta ndaluar dhe per te mos ia ngulur ne sy. U ngrita nga karrikja dhe u drejtova per ne kuzhine. Konjaku ishte ne rradhe per tu sherbyer. Bera nje frymemarrje te thelle pasi ishte hapi i fundit drejt marshimit final per ne dhome. Me pijet qe ishin sherbyer,tani ishte koha e “qejfit dhe lojerave.” “Pra z.Bushi,a mund te te ofroj nje gojore per ju pasi te pini konjaku?”-nuk mund as te ngrija syte dhe te shikoja reagimin e Denisit. Ishte e tmerrshme. Thjesht kalova ate buzeqeshjen fallcos kur njerzerit bejne “Gezuar” dhe u perpoqa te mos kthehesha ne nje statuje qe nuk dinte te reagonte. “Po pse,faleminderit shume e dashur. Do te ishte gjeja perfekte per ti vene kapak ketij vakti te mrekullueshem”-dhe u kthye nga bashkeshorti im i deshperuar. “C’grua zonje qe keni,Denis.” Ai vazhdonte biseden e tij “te kendshme nderkohe qe une u ula ne gjunje dhe fillova ti zbertheja rripin. “Mund ta bej kete,”-i thoja vetes. Problemi im i vetem ishte se nuk e dija se sa e mire ishte gruaja e Erjonit. Sidoqofte une duhet ta beja sa me mire. Kjo duhet te jete qirja me e mire e jetes se tij dhe une duhet te jepja me te mire duke menduar qe ky perbindeshi eshte Brad Pitt. Me ne fund arrita ta zberthej dhe ti nxjerr jashte karin e tij te shemtuar,te dobet,te zbehte dhe te zbehte. “Zoti Bushi,cfare kari te mrekullueshem qe keni!”,-i thashe. “Dhe eshte i gjithi i yti,e dashur.”-mu pergjigj. Fatmiresisht i kisha kerkuar Denisit qe te mos nderpriste asgje dhe cdo gje qe thuhej apo behej nuk ishte e vertete. E perkedhela lehte me gishtat e mi topet e tij dhe ia lepiva,derisa kari i tij i shpifur filloi te ngrihej…ose te zgjohej varet nga kendveshtrimi. Kur une e mora karin e tij ne goja,ai me shtyu koken dhe ma futi te gjithin ne goje por nuk hezitova te ndaloja,por e mora te gjithin ne goje. “Gruaja juaj ka gojen me delikate dhe te shojshme ,zoteri.Menyra sesi karin im rreshket dhe perkedhel llapen e saj eshte e paarritshme.” Denisi i shkrete nuk fliste fare. U perpoqa ta mbaja koken poshte tavoline qe ai te mos ta shikonte kete sken por ishte shume e veshtire. Ishte situate e veshtire per shkak te zhurmave te turpshme qe vinin nga poshte tavoline per shkak se kari i tij kishte penetruar deri ne fytin tim. Fillova te luaja me karin e tij dhe ti lepija topet e tij. Plani im ishte qe ta beja sa me shpejt te ma derdhte ne goje. Nuk kishte shans qe nje njeri i vjeter i shemtuar te rezistonte shume. Ai filloi te renkonte dhe te levizte ne karrigen e tij dhe e mendova se po e zoteroja tani por me kapi nga floket dhe me shtyu fort drejt organeve te tij gjenitale. Dreq! Situata po behej shume e pakendshme. “Shpresoj ta pelqesh nje pidh te lagur”,i peshperita ne vesh,-“sepse me kthyer ne nje liqen qe po pret me padurim karin tend shpirt.” Te gjithe syte u ngulen tek une kur hoqa fustanin. Dhe ja tek isha,e zhveshur,poshteruar dhe e neveritur. Bushi me rrembeu dhe me drejtoi drejt karit te tij. “Oooh shpirt,tani po flet gjuhen time.”-tha. Une kalova ne orgazme nderkohe qe me fuste gishtin ne pidhin tim sikur po kerkonte dicka qe i kishte humbur ne vrimen time te lagesht. “Nuk e problem nese i fus nje te qire gruas tende para se te nisem per ne shtepi,apo jo Denis?” “Sigurisht qe jo”,-erdhi pergjigja e tij e dobet dhe e meket. Mendova qe te qaja ne ato momente keshtu qe rrembeva z.Bushi dhe i futa llapen. Tani gjerat kishin avancuar kaq shume sa nuk mendoja me per te qare. Duart e tij kishin prekur gjoksin dhe bythen time ndersa gjuhet tona ishin bere njesh. “E kam pritur kete moment qe kur hyra ne ate porte dhe tani do te qij aq forte sa do te harxhoj cdo kalori qe fitova sonte nga darka.” Uuuuhh-tani isha e shtrire. Iu dorezova atij si nje kafshe e eger. Gjuha ime kishte penetruar aq thelle ne gojen sa mund te ndjeja se c’kishte ngrene ne mengjes. Fytyra e tij u skuq dhe u skuq. “Ohhhhh!”-bertita. “Po! Ma derdh. Po prishem. Po prishem.” (Ne fakt nuk isha duke u prishur). Pas disa minutash qe po kenaqej me pidhin tim,ai me ngriti lart bythen me te dyja duart dhe ndodhi nje dridhje. Kishte nje moment qetesie. “I pushoi zemra?”-shpresova une. Jo. z.Bushi filloi te beja zhurme si nje luan i dehur nderkohe qe sperma e tij helmuese kishte filluar te pikoje ne mitren time. Nuk e lashe qe te me ikte ky shans. “Ma derdh,zemer.Ma mbush pidhin tim me spermen time te mrekullueshme!” U qime fort derisa ai mu lut te ndaloja. Pastaj une iu afrova karit te tij dhe e lepiva karin dhe topet e tij derisa i pastrova te gjitha. Ai me qelloi lehte ne koke si nje kotele e bindur qe isha dhe une i qesha aitj me dashuri dhe xhentilese. Une nuk u vesha fare pasi mbaruam se qiri. Vazhdova te levizja perpara tij e zhveshur nderkohe qe i tregoja Denisit se sa i dashur ishte bosi i tij dhe qe mund te kthehej kur te deshironte. Kur ai me ne fund iku,Denisi erdhi ne shtepi dhe ne nuk folem. Thjesht u shtrime ne krevat dhe u perpoqem te shmangnim dikutimin per ate ceshtje te shpifur. Diten tjeter,bashkeshorti erdhi ne shtepi dhe me tha qe Erjoni e kishin larguar nga puna. Ky ishte nje lajm i mire. Lajmi i keq ishte z.Bushi e kishte ftuar veten e tij ne shtepine tone per te festuar kete lajm. Kete here ai me qiu ne shtratin tone te marteses nderkohe qe Denisi ishte ulur ne nje karrige prane nesh. Qe nga ky moment,une duhet te isha ne dispozicon te tij. Ai me qinte ne zyre,ne makine dhe ne shtepine e tij kur gruaja e tij nuk ishte aty. Ai gjithashtu me beri te ja marr ne goje perpara sekretares se tij kur ai po i jepte udhezime. Denisi dhe une nuk qiheshim me. Gjithcka qe benim na kujtonte z.Bushi. Nje nate ai solli nje djale japonez ne darke. Ai ishte nje bleres i rendesishem. Me lidhen ne shtrat dhe me qine fort me radhe edhe ne bythe. Ishte nje takim i rendesishem me investitoret qe do te mbahej. Une ju isha derguar si dhurate investitoreve te ndryshem per fundjava dhe darkave. Nuk kishte rendesi kush ishte ose se cfare duhet te beja,une beja sikur e doja ate qe beja. Dhe u sigurova qe te gjithe burrat (dhe nje pjese grash) ta pelqenin ate qe po beja per to. Duhet ta them qe z.Bushi u ndje me shume se i shokuar kur bordi i aksionereve votoi per ta hequr ate dhe per ta bere Denisin president te kompanise. Budallai,ai nuk duhet te me kishte lene kurre prane aksionereve. Nje burre do te beje cdo gje qe i kerkon nje grua kur ajo eshte me karin e tij ne goje. Kjo ndodhi nje vit me pare. Denisit po i ecen mire ne drejtim te fabrikes dhe une i gjeta atij nje sekretare simpatike per ta qire (dhe ai eshte shume i mire per te). Puna ime eshte te beje klientet dhe partneret “te lumtur.” Duket si nje marreveshje perfekte dhe me besoni-ne kursejme cdo qindarke qe fitojme.