web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

juicyprofile2
Eshte perseri dita e Shen Valentinit. Me gruan kisha 5 vjet qe rrija me te dhe e dija se cfare ajo donte dhe kisha organizuar cdo gje per te. Restoranti yne i vjeter,me te njejten vere dhe i njejti fustan i marre me qira posacerisht. Hyra me nxitim ne shtepi per tu lare dhe nderruar sa me shpejt. Mjeti qe do te na trasportonte erdhi fiks ne kohe dhe une hypa ne te e u nisem per ta marre gruan nga puna qe ishte rreth gjysme ore larg. Shoferi ishte shume shakaxhi e nuk i pushonte goja dhe i dhashe edhe ca leke bakshish. Gjithashtu i tregova se cfare duhej te bente kur darka jone te kishte mbaruar. Ai buzeqeshi dhe me tha “pa problem”, dhe me tregoi qe te kerkosh nje limuzine per Shen Valentin ishte nje gje e zakonshme.
Gruaja doli nga ndertesa ku punonte dhe me tha qe me ne do te vinte edhe shoqja e saj Natasha,e shkreta nuk kishte me te dilte per Shen Valentin (ne fakt me surprizoi kjo gje). Per mua ne fakt ishte nje gje shume e mire sepse nuk duhej te flisja shume gjate rruges dhe te lejoja qe vajzat te bisedonin me njera-tjetren. Natasha ishte shume e sjellshme dhe me norma nderkohe qe une e pyeta nese deshironte dicka per te pire. Ajo kerkoi nje gote vere dhe ishte shume e impresionuar me limuzinen qe une kisha marre me qera.

Shoferi na ndaloi tek restoranti,i cili kishte nje njeri qe na hapi deren e limuzines per te na mirepritur dhe ne u ulem tek tavolina prane dritares. Gruaja ime kishte nevoje per te dale dhe per tu freskuar,keshtu qe une fillova te bisedoja me Natashen dhe ta pyesja se cfare kishte bere dhe nga ishte. Ajo me tregoi gjithcka per te dashurin e saj i cili e kishte tradhtuar disa dite me pare dhe ajo nuk e kishte pare me qe atehere e ajo ishte totalisht e humbur dhe nuk dinte sesi te sillej.
“Shiko”-i thashe une,”Nje gote vere te ndihmon shume me procesin e te menduarit.” Ajo buzeqeshi dhe me surprizoi duke prekur floket e mia me duart e saj dhe duke me thene “faleminderit.”
Une kurre nuk kisha porositur veren kaq shpejt sa e bera nderkohe qe gruaja ime ishte akoma duke u freskuar. Une e ngrita goten per ta trokitur dhe i thashe “Nuk ka nevoje qe te presim gruan time pasi kur ajo te kthehet do te kene kaluar 30 minuta ose me shume.”
Natasha e piu shume shpejt veren dhe une vija re qe ajo akoma vazhdonte te ishte e shqetesuar per te dashurin e saj.
“A po te pelqen restoranti?”-e pyeta. Ajo mu pergjigj duke me thene se ishte shume e impresionuar sesa vemendje i kisha kushtuar detajeve dhe e pelqente zgjedhjen time dhe shijen,gjithashtu. Ajo ishte ne mesin e te treguarit se sa shume i pelqente njerezit qe i kushtoni vemendje asaj kur une vura re nje pike loti qe i rreshkiti nga syte. Shume i vogel per tu dallur por une nuk kisha gabuar,ishte nje lot.Iu afrova me afer dhe i hodha doren ne qafe dhe i thashe: “Do te gjesh dike tjeter edhe me te mire.”
Ajo qau per disa sekonda dhe pastaj me pa mua,koka e saj vazhdonte te ishte tek shpatullat e mia,goja e saj vertet shume afer fytyres time,gjoksi i saj duke u ferkuar tek berryli im dhe me tha “Dua ta harroj ate vetem per nje nate,vetem per nje nate.” Oh ZOT! A po thonte ajo ate qe isha duke menduar ne ate moment?

Trupi im nuk e kishte derguar kurre te gjithe nivelin e gjakut poshte te kari kaq shpejt. Ngriva per nje moment i cuditur nga ajo cfare degjova. E kam fjalen qe gruaja ime pune sekondash do te kthehej ne tavoline. Cfare une nxorra nga goja ne ate moment nuk mund ta shpjegoj.
“Une mund te bej te harrosh gjithcka per nje nate nese me lejon.”-i thashe. Ajo vendosi doren tek kofshet e mia,shume afer karit,dhe me tha: “Po gruaja jote?”. E pashe per nje moment dhe i thashe qe ajo eshte gruaja ime por edhe shoqja jote dhe ishte me mire qe ate ta mbanim larg kesaj loje. Sekondat e mepasshme kaluan si vite dhe ajo me ne fund e mbeshteti idene dhe pranoi qe gruan time ta mbanim larg kesaj loje. Gjithashtu me kerkoi te takoheshim tek parkingu sapo gruaja te kthehej ne tavoline. Dreqin!
Une piva edhe nje gote te tere vere nderkohe qe Natasha u ngrit per tu drejtuar te parkingu. Une perpiqesha te dukesha normal dhe i qete. Gruaja u kthye ne tavoline me ne fund dhe une i thashe qe duhet te dilja pak jashte te beja nje telefonate nderkohe qe Natasha eshte ne tualet dhe nuk vonohet. Nuk e kisha idene nese gruaja dyshoi per dicka kur u ngrita per te dale jashte duke bere sikur po beja nje telefonate. Zbrita poshte,kalova tualetet dhe u drejtova per nga parkingu nderkohe qe zemra po me dilte vendit. Sapo dola jashte restorantit,ia futa vrapit drejt parkingut. Nuk po mundja ta gjeja Natashen askund ne parking. Sigurisht qe kjo nuk mund te kishte qene nje loje e saj,se paku jo ne diten e Shen Valentinit. Ajo do te ishte mizore nese do te ndodhte! Une isha i mrekulluar duke menduar se cfare me pret kur ndjeva nje dore qe me preku ne shpatull. “Ja tek eshte,Ando!”-i thashe vetes.

E terhoqa drejt vetes dhe e putha ne buze shume bute,cfare buzesh te lageta. Kofshet e saj ishin shume te buta dhe gjoksi i saj ishte si xhelatine. E terhoqa per dore dhe u futem pas nje fuoristrade,e futa ne pjese e pasme te makines dhe i ferkoja karin tek bythet e saj. Ajo renkonte nga gezimi ose dhimbja por nuk me interesonte shume se cfare ishte,gezim apo dhimbje. Ne pjesen e pasme te fustanit kishte kopsa,ne fakt une i urrej kopsat. Jane shume te sikletshme per ti zberthyer dhe une nuk mund ti zberthej kollaj. Ajo shtynte bythen forte drejt meje dhe duart e mia dridheshin nderkohe qe po zbertheja kopsat e dreqit. Qafa e saj ishte e bukur,e bute,seksi… Une e lepija tek shpatullat dhe i zbertheva sytjenat. Tangat e saj dolen ne pah tashme me ngjyre te zeze dhe pink,kombinimi im i preferuar.
Tani une isha ne gjunje,duke lepire ┬ámbathjet e saj dhe duart ne gjoksin e saj. Shalet e saj ishin kaq te buta per tu prekur sa une mendova se duhet ta harroja pjesen e pasme te saj dhe thjesht te beja seks me te. Ia hoqa breket deri tek gjunjet dhe ajo me tha “Do ishte mire sikur te nxitonim.”
Dreq,nxorra karin dhe ia futa ne bythe. Me dukej sikur parajsa kishte hapur dyert dhe me ftonte ne krahet e saj. Ajo ulerinte shume dhe me qarte. I preka pidhin me gishtat e mi,lehte dhe ajo kishte pak qime tek pidhi,saqe une nuk mund te ja shikoja qarte por mund ta ndjeja. Ajo i hoqi sytjenat totalisht dhe mori duart e mi dhe mi vendosi tek cicat e saj. Une ia terhoqa aq shume saqe ajo filloi te renkonte me te madhe. Nuk mund te ngadalesoja tani me. Ia fusja,ia nxirrja,ia fusja prape,ia nxirrja karin ne bythe. Ajo u kthye para dhe me tha “Me qij ne pidh.”
Njera kembe e ngritur siper dhe ajo e shtrire ne fuoristraden e vjeter gati per tu qire ne pidh. Ia futa karin brenda ne pidh,ishte shume i lagesht. Ajo kishte mbyllur syte nderkohe qe floket i vareshin poshte. Ajou mbeshtet tek shpatullat e mia dhe mi hodhi kembet rreth meje. OhOhOhOh,kjo ishte e mrekullueshme. Nuk kishte shans te ndaloja me.
Zakonisht une nuk prishem shpejt keshtu qe po e qija forte pidhin e saj. Nje ze u degjua i ndryshem nga borite e makinave dhe zhurmat e motorrave qe me tha:”Po kenaqesh?”

Oh dreqin,gruaja ime ishte aty duke na para ne! Natasha i kishte kembet rreth meje,kari im ishte ne pidhin e saj,nuk me vinte ndonje gje ne mendje qe mund te shpjegonte ate situate. Papritur Natasha foli e para “Ishte ideja ime.”-tha ajo.
“Une mendova se ishe shoqja ime.”-tha gruaja ime. Natasha i tha qe i vinte keq dhe qe ajo me kishte thene mua qe ishte ndare me te dashurin e saj e qe deshironte nje nate lirie ku te bente qejf. Goja ime mbeti e hapur dhe pothuajse me ra te fiket kur nga gruaja ime dolen keto fjale: “Dakort,vetem njehere,vetem kete here.” Perpara se mund te beja dicka ose te thoja dicka,gruaja ime hoqi fustanin dhe i dha Natashes nje perqafim. Mendoja se e njihja bashkeshorten time,por jo,e kisha gabim. Ajo me shtyu drejt saj dhe me tha: “Beje njehere me te,pastaj me qi edhe mua.”
“Si urdhero,zonje!”
E ktheva Natashen perseri prapa dhe i futa karin ne bythe perseri,gruaja ime tashme me mbante duart. Ajo qeshi dhe me tha “Grate pelqejne te kenaqen bashke,gjithashtu.” Une isha duke qire Natashen nderkohe qe i kisha futur gishtat ne pidhin e gruas,te bute dhe te bere uje. E prekja pidhin e saj sikur nuk e kisha prekur ndonjehere.
Pas disa minutash te shkelqyera,une u prisha dhe gruaja ime qeshi me mua. Ajo ben gjithmone kete pasi bejme seks,ajo me thote qe bej nje fytyre te cuditshme kur prishem. Une isha ulur ne dysheme kur gruaja ime shkoi drejt Natashes dhe i tha: “Do me?” Gruaja po vishte mbathjet e saj te bardha qe i kishte blere posacerisht per mua. Une ia hoqa ato dhe Natasha filloi ti fuste gishtat. Dy zonja te zhveshur ne parking me mua. Ky eshte Shen Valentini i endrrave….