web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

studentja-pornostare
Pershendetje jam nga Tirana dhe dua te tregoj historine time qe me ka ndodh. Kam nje dyqan dhe po kthehesha nga tregu i Ali Demit kur tek rr. e Elbasanit me ngre doren nje vajze. Ndalova, hypi ne makine, e pyeta ku shkon me tha ne Rreshen.
Ishte studente tek Gjuhet e Huaja, i thash me vjen keq por une ndaloj ne kamez. Ajo tha ska gje. Rruges me thote te lutem me co deri ne Rreshen te jap cfare te duash ti. I thash jam i martuar kam nje vajz por ajo kembenguli. I thash do te coj por duhet te zbresesh sa te shkarkoj dhe nisemi shkarkova dhe ikem rruges me tregonte per gjera sexi mu ngrit k…. Ajo me tha cfar ke un asgje. Kur arritem ne Rubik me tha te dalim nga rruga e vjeter. Nga mesi i rruges me tha nuk kam para por ndalo pak ndalova ne nje rrug te keqe. Ajo filloj me ma ferkuar fillova dhe un pastaj me zbertheu pantollonat dhe ma mori ne goj ishte shum e mir ne gojore u prisha ne gojen e saj pastaj hypi siper meje u ngul ne kar dhe tundej un i kapja cicat dhe ja puthja ajo me th ma lepij pidhin por nuk e bera. Kisha efsh te fusja gjuhen ne pidh pastaj dolem jashta me tha me pelqen te ma besh nga mbrapa e mbeshteta per makine dhe e pallova fort ja derdha ne byth pastaj u veshem dhe ikem ne reshen e lash dhe nuk e kam takuar perseri.