web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

45444bd846d55f2dbdc779de394b120b
Nga Albani.
Nje her shkova ne fshat . Kisha vite qe nuk shkoja dhe isha pak i gezuar . 3 ditet e para ishin normale por kur erdhi nje fqinje e gjysherve te mi , ishte Enxhi kishte qene per pushim rreth 2 jave . Ishte shume e zhvilluar me trup , siste i kishte normale 1 pidh fshati qe mua me pelqeu . Kur erdhi tek gjysherit e takova madje me beri dhe kafe . Vinte pothuajse dite per dite por nje dite kur gjysherit e mi kishin ikur nga tokat . Enxhi erdhi kur e mori vesh se gjysherit e mi kishin ikur , u nis per ne shtepine e saj por une e ndalova dhe i thash qe te me bente 1 kafe po pat mundesi . Pranoi ta bente kafen dhe beri edhe 1 per veten . Duke pire kafen po e shikoja drejt e ne sy , ajo e uli koken ishte pak e turpshe . Cfare ke i thash . Hic thjesht e kam bezdi kur me shikojne te tjeret. E pyeta nqs ka te dashur . Por me tha se ketu ne fshat nuk kishte 1 djale qe bente per te . Ne momentin kur u nis per te ikur e preka tek supi dhe i thash me pelqen shume si vajze . Ajo uli koke nuk foli . Mbas 5 sek mu hodh ne krahe , edhe une te pelqej . E putha pastaj u ula ne divan dhe ajo siper meje . Oh kari im prekte pidhin e saj por su fuste se nuk hoqa pantallonat . Jam e virgjer me tha . Aty u nxeha
ja hoqa bluzen dhe sutjenat qe ti beja llap sisve . I kishte te forte gur . Ma von ajo uli koken tek kari im , po e thithte si experte . Kur erdhi x tu prish ja derdha tek gjoksi . U ngrita dhe vajta tek dhoma ime duke qene se ishte lakuriq mu ngre kari . E shtriva ne krevat ja hapa shalet dhe i futa gishtat ne fillim . Ajo u cmend fare , me qi me qi bertiste . Pastaj ja futa karin ne fillim me veshtiresi madje i doli gjak nga pidhi . E leviza 2-3 here karin ajo nisi te qante . Te ndaloj i thash . Jepi mos ndalo . Aty i pershpejtova levizjet po ashtu edhe ajo duket se po ja merrte doren . Kur erdhi x tu derdhur e nxorra karin edhe ja derdha ne bark . Ndenjem nja 5 min shtrire duke biseduar dhe u ngritem te iknim qe te mos dyshonte njeri . Edhe sot mbas 3 muajsh jemi bashke