web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

qirje ne bythe me nje mami
Sonte ishte nata e madhe. Une isha nje student 25 vjecar dhe ndihesha sikur isha lidhur me nje 70 vjecare. Gruaja ime prej 4 vjetesh nuk deshironte te bente seks me me mua. Ne u martuam kur une isha 18 vjec dhe gjerat shkonin keq pas 4 vjetesh martese. Supozimi im per kete situate qe po kalonim ishte qe ajo vetem masturbohej ne shtepi nderkohe qe une isha ne pune dhe nuk kishte qejf ta bente me mua. Topet e mia ishin te mbushura me sperme pasi kishte mbi nje jave qe nuk isha prishur qekur i rashe per here te fundit me dore ne dush para se te nisesha per ne pune. Sonte do te ishte nata me e rendesishme e jetes time. Une mora leje per te dale jashte shtetit qe te vizitoja shokun tim te kolegjit,si dhe do te merrja pjese ne festen e diplomimit te tij.

Ishte rreth 3 ore larg dhe prane shtepise kishte nje kazino shume interesante. Nje jave me pare,une krijova nje profil ne nje faqe takimesh me femra per te kerkuar per femra prane vendodhjes ku do te qendroja disa dite. Isha me shume fat pasi gjeta nje mami qe ishte e interesuar per karin tim te ri. Ajo ishte 38 vjec. Gruaja ime eshte 23 vjec dhe me nje trup te mrekullueshem por une deshiroja te isha me nje grua me te vjeter. Une gjithmone fantazoja duke qire nje te panjohur ne moshe me te madhe se une. Mami e interesuar,Moza,pranoi qe te takoheshim ne kazinone qe ndodhej afer shtepise se shokut tim.

Une lajmerova shokun tim qe isha nisur per tek ai dhe u nisa. Si me fat qe jam,festa e diplomimit te tij ishte shtyre per te nesermen. Keshtu qe do ti tregoja gruas time qe isha i pire ate nate dhe duhet te flija nga shtepia e shokut tim. Nderkohe qe po i afrohesha kazinose,ndjeva flutura ne stomak. Nuk kisha bere kurre dicka te tille dhe ndihesha nervoz. Hyra brenda dhe ndoqa rrugen deri tek vendtakimi yne. Ja tek ishte Moza me fustan te shkurter me ngjyra kuq e zi dhe mbi taka te kuqe. Floket e saj te gjate dhe te zinj shtriheshin mbi shpatullat e saj te gjera. Ajo sigurisht qe kishte nje trup shume te mire per moshen e saj. Une u drejtova per tek ajo dhe nisa biseden.

“Si thua per disa gota ne menyre qe te humbasin mendjen,Gysi?”-me pyeti ajo mua. Une piva 4 gota per 30 minuta dhe ndihesha shume i eksituar dhe me plot besim.
“Me lejo qe te te shoqeroj per tek dhoma jone.”-i thashe une i gatshem per krevat.
Sapo u ngjitem ne dhome,ajo me terhoqi per pantallonash drejt krevatit. Ajo u hodh mbi krevat dhe u shtri duke hapur kembet e saj te medha dhe duke  treguar pidhin. Kari filloi te me forcohej si shkemb dhe po i cante xhinset qe kisha veshur.
“Mmmm Gysi,hiqi rrobat dhe bej gjerat e pista qe do te besh mbi mua,”-tha ajo ne menyre joshese.
“Po,”-iu pergjigja une me zemren qe po me dilte vendit. Une asnjehere nuk e kisha tradhtuar gruan por gjithmone kisha enderruar per kete. Hoqa me shpejtesi kepucet,pastaj trikon dhe me pas xhinset e bokset,duke ekspozuar karin tim te trashe,te madh dhe te lemuar dhe topet e mia te mbushura plot me sperme.

“Ma thith karin sikur jeta jote te varej tek ai kurve,”-e urdherova Mozen. Ajo u bind. Ajo u ngjit mbi krevat ku une isha shtrire i zhveshur. Ajo e gllaberoi majen e karit tim ne gojen e saj te uritur. Parajsa nuk ishte fjale e mjaftueshme per te pershkruar gjendjen ne te cilen isha. Kari u forcua aq shume sa qe filloi te pulsonte dhe ndjente dhimbje. Ama dhimbje te mire. Ajo e zhyste thelle e me thelle karin tim te ri.
“Nuk me besohet qe po qij gojen e nje gruaje tjeter.”-i thashe vetes me mosbesim.
“Ma qij gojen.”-ngriti zerin ajo dhe u shtri.” Une fillova tja fusja karin ne goje thelle,duke e mbushur gojen e saj seksi me karin te madh prej 20 cm. Shpejt e me shpejt. Une mund ta ndjeja koken e karit tim qe arrinte deri tek fyti i saj.
Ajo me shtyu tutje dhe tha: “Kjo ishte zemer,qije gojen e mamit hot,” nderkohe qe perpiqej te mbushej me fryme. Une ja futa perseri dhe e kapa prej koke ne menyre qe kari ti hynte sa me thelle. Isha gati per tu prishur ne gojen e saj.

“Prit shpirt,nuk jam gati per ta derdhur!”-i bertita une duke ja nxjerre karin nga goja.
“Rrotullohu dhe hiqe ate fustan,”-i kerkova une asaj.Ajo veproi si nje vajze e mire.Ne gjunje dhe me te pasmet e kthyera nga une,i hoqa breket e saj te mendafshta ngjyre te kuqe dhe u shfaq bytha e saj e madhe. Pidhi i saj ishte i rruar dhe dukej shume i shijshem.
“Mundem?”-i thashe une nderkohe qe i hapa bythen e saj te ngushte. Ajo tundi koken duke aprovuar. Une ja hapa bythen edhe me teper dhe i futa llapen tek bytha e saj e ngushte. Ishte shume e shijshme dhe ajo filloi te renkonte. Ajo ferkonte pidhin dhe luante me thithkat e saj. Kari im ishte gati per te ja derdhur.

Une i rashe me shpulle ne bythe dhe u shtriva ne krevat.
“Ulu ne karin tim kurve.”-i thashe.
“Si urdhero,zemer!”-me tha ajo.
Me ngadale ajo vuri bythen e saj tek kari im nderkohe qe une i futa gishtat ne pidh ne te njejten kohe. Ne filluam te qihemi egersisht.
“Kjo eshte Gysi,ma qij bythen. Me qij fort!”-uleriste sa edhe komshinjte mund ta kene degjuar.
“Po prishemmmm…”-renkuam ne ne te njejten kohe. Nga pidhi i saj doli leng dhe sperkati gjithe krevatin nderkohe qe une me delikatese e shtyva ate dhe i kerkova te hapte gojen per te pritur spermen time. Ajo me nxitim beri keshtu dhe une ja derdha ne goje. Kari me dhimbte dhe ishte skuqur per shkak se ishte nje qirje shume e eger.