web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

51001b4c4ffca3297067babcc513a39b
Jam agroni nga pz ,, para disa viteve shkoja shpesh te tezja ne edhe aty kishte 2 vajza ton kohen rrisha me to bojshum muhavet kur nje nat isha duke fjetur e pash se diqka po levrit ne jorgan kur e pash tezejka ishte futer dhe po ma merke karin ne goj i thash qka ben keshtu kurgja tha veq po shijoj knaqsi pasi nuk isha vetem ne dhom jemi dal me nje dhom tjeter edhe kam fillu tuj e puth ka cicet ja hoca sotjanet ishte e veshur per mrekulli ja hoca edhe tangat me nje her se prita ja futa ne pidh edhe ajo desh u qmend pasi ishte vergjine dhe ishum me nje vend ku nuk mundeshim shum zhurm te bejt , sepse ishte shum e fort dhe nuk durojsha ja kam dhen me nje her ne goj prap dhe u prisha ne gojen e saj per mrekulli te ter spermen e piu, ate her u ul permi mua dhe kalerojke mbi karin tim per mrekulli une veq po flutoroja nga gzimi, keshtu nja 2 her u derdhem edhe me nje her ikum neper dhoma ka 6 vite qe ende sa her takohemi e bejm sex se shum e dojm njeri tjetrin.