web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

article-1333999-09EE04AE000005DC-718_233x466
Dua te tregoj historine time po ju lutem nuk dua te tregohet ind ..
Jam nga Fushe-Kruja 21 vjec.Para nje muaj me ndodhi nje histori mbreselenese po ashtu dhe e befasuese ..Kisha telefonin e prishur dhe shkova tek nje komshie ketu afer per te hyre ne fb sepse ajo kishte laptop ..Trokita ne dere disa here po nuk po pergjigjej kush, i dhashea braves dhe dera ishte e hapur.Hyra mbrenda ku po degjoj nje zeh ohh ohh…..

U drejtova nga po degjoja zerin ku cfare te shikoja komshija po i fuste gishtat goces vet .. Komshia esht 36 vjec kurse e bija 17 vjec. Sa me shikuan ngrine fare,nuk po leviznin po ashtu dhe une. Ne ato momente u nisa te iki ku me erdhi kojshia me ndali ishte komplet e zhveshur me gjoks e bythe teper terheqese … Ku po e shikoja mu bo kari dru,nuk munda te rezistoja mee vec i futa doren tek pidhi ..
Ajo me terhoqi per dore dhe me coj ne krevat ku ishte e shtrire edhe e bija.Me zhveshen komplet dhe filluan te ma thithnin karin.Gruaja ngrit dhe me puthi. Ne ate moment u shtriva dhe fillova te beja llap me vajzen ku po i ferkoja dhe pidhin.Pidhi ju kishte nxere,ishte bere flake; Ktheva me bark vajzen dhe i futa karin po i jepja si i cmendur pas disa minutash u prisha per te dyten here ..
Gruaja me kerkoi qe ta qija ne bythe, i rrasa karin ne byth ku i dhash thelle;ajo po bertiste e bertiste, e bija kishte fut gishtat dhe po dridhej.Ne ate moment i rrasa karin te bijes nja 20 minuta nuk ndalova se levizuri isha bere uje ne djers.Ja nxorra karin nga pidhi se po prishesha ku ma kapi karin gruaja dhe filloj ta thithte u prish sa dhe gjunjet nuk me mbajten me u shtriva rredh nja 20 minuta dhe po benim llafe muhabet.
Isha me fat se nga ajo dite e deri tani kemi bere disa here te tjera seks.