web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Boy And Girl Flirting On A Pool Game
Maria eshte kusherira e dyte e tij dhe Mario,kusheriri i saj i dyte. Ajo nuk ishte nje vajze e shemtuar apo e shendoshe por floket e saj,syzet e saj-cdo gje rreth stilit te saj te munguar,dukej sikur koha kishte ndaluar per te. Ato takoheshin njehere ne vit,zakonisht ne festen e nderrimit te viteve kur familjet takoheshin bashke sipas zakoneve. Ishte nje problem ne shtepi ceshtja e takimit dhe tek gjyshja lindi nje dyshim per shkak se shtepia kishte vetem kater dhoma dhe plotesonte vetem nevojat bazike per te akomoduar miqte. Por ajo e pelqente ti kishte te gjithe bashke ne festen e fundvitit dhe ishte me shume e gezuar sesa e shqetesuar. Ndoshta sepse ato (Maria dhe Mario) nuk kishin treguar asnje interes ndaj njeri tjetrit,familja vendosi qe fjetja e tyre nuk do te ishte nje problem-gjumi ne nje krevat e kisha fjalen. Ishte nje dhome e madhe me nje tavoline bilardoje ne shtepi dhe nje koleksion me kolltuqe;kjo ishte e gjitha. Sidoqofte ishte edhe nje banjo e vogel dhe ky ishte vendi ku Maria shkoi per tu lare dhe per tu nderruar.

Kur ajo u doli,Mario ishte i surprizuar sesi ajo dukej. Ishte transformuar e tera. Floket e saj ishin shtrire,syzet e saj nuk ishin me ne sy and veshja e saj e gjumit ishte shume joshese qe i lejonte te shihte gjoksin e saj. Ai po bente disa gjuajtje per qejf ne tavolinen e bilardos kur ajo hyri perseri ne dhome dhe i sygjeroi,meqenese nuk ishte vone,te benin ndonje loje.
“Nuk te njihja per ndonje lojtare bilardoje”,-buzeqeshi ai.
“Do te suprizohesh sesa mire jam pergatitur qekur isha ne kolegj”,-thumboi ajo,”Deshiron te vem ndonje bast?”
Mario ishte duke menduar ndonje bast ku ne loje ishin leke,por Maria erdhi me nje propozim edhe me interesant.
“E ke para nje film te vjeter ku luante Marsha Mason dhe Cinderella Liberty?”
“Jo,nuk ia kam idene.”
“Mire”,-tha Maria,”Ajo luajti rolin e vajzes qe nqs nje marinar do te arrinte ta mundte ate ne bilardo,ajo do te pallohej me te.”
“Edhe?”-mermeriti me gjysme zeri duke ditur qe situata po behej e sikletshme.
“Dhe”-vazhdoi ajo,”Nqs une fitoj lojen ti mund te besh cfare te duash me mua-absolutisht cdo gje- dhe nqs une fitoj,marr disa priviligje.”

Edhe sikur njemije vjet te kishte jetuar,Marios nuk do ti kishte shkuar ne mendje qe kusherira e tij e dyte do te ja kishte bere kete propozim. Ai nuk dinte se cfare te thoshte-sidoqofte ai e dinte qe ishte nje lojtar i mire ne bilardo dhe nuk ishte njohur nje vajze lojtare te ishte as sa gjysma e tij,keshtu i pranoi kushtet e saj.
“Pse nuk e bejme me interesante dhe per cdo gjuajtje te gabuar te heqim nje rrobe?!”
Tani ai mendoi se ndodhej ne nje situate te cuditshme dhe kishte frike se mos ndonje i familjes zbriste poshte dhe i gjenin duke luajtur pothuajse lakuriq. Maria e kuptoi kete dhe i vendosi shulin deres. Mario ishte i pari qe gaboi ne gjuajtje dhe ishte i pergatitur qe rroba e pare qe do te hiqte te ishte nje nga corapet por ajo tha qe nje pale corape perbejne nje gjysme veshje,keshtu qe ai ishte i detyruar qe te hiqte edhe dicka tjeter. Ajo mori disa gure perpara se ti vinte radha per te gabuar dhe per te hequr ne menyre seksi mbathjet e saj.Duke ditur qe poshte fustanit te saj fshihej pidhi i saj leshator,kjo gje e eksitoi shume Marion. Ndersa ajo dukej sikur nuk ishte ne gjendje te fuste me ndonje gur ne grope ajo e kuptoi qe po humbiste dhe po i drejtohej nje gojoreje nderkohe qe shume pak rrobat kishin mbetur ne trup. Ndryshimi i vetem ishte qe Maria kishte 3 rroba,ndersa Mario 4 rroba. Kur loja po i drejtohej fundit,Mario po shikonte bythet e Marias edhe me i eksituar nderkohe qe ajo po  gjuante dhe kjo beri qe ai te shperqendrohej totalisht. Shume shpejt ai perfundoi i zhveshur po aq sa edhe ajo dhe pastaj ajo pastroi tavolinen e bilardos si nje profesioniste.

Maria hoqi guret nga tavoline dhe kafshoi buzet duke thene: “Tani cfare dua une qe te besh ti i pari”,-tha ajo,”Une e di-me ngri siper mbi tavoline.” Mario me bindje i vendosi duart rreth belit te saj dhe e ngriti lart duke e vendosur ne siperfaqen e gjelbert te bilardos me kembet e saj qe tashme ishin te hapura. Cicat e saj preken lehte fytyren e tij and ai po eksitohej me shume ndersa minutat kalonin.
“Tani mund te me lepish pidhin”-buzeqeshi ajo,duke pare drejt tij sikur ajo ishte nje mbretereshe dhe ai ishte nje sherbetor i saj. Mario uli ngadale koken e tij,futi gishtat per te ndare faqet e pidhit te saj dhe filloi duke levizur llapen tek pidhi i saj lart e poshte dhe anash. Maria mbahej ne shpatullat e tij dhe filloi te renkonte,ai ndaloi per nje sekonde per ti kujtuar asaj qe familja po flinte larte dhe me pas vazhdoi te lepinte pidhin e saj sikur te ishte akullorja e tij e preferuar. Kur ajo ishte gati per tu prishur dhe duke ditur qe nuk duhet bente shume zhurme,nderkohe qe ai i futi gishtat e tij edhe me thelle aq thelle sa nga pidhi i saj filloi te rridhte gjak. Ajo kaloi nje orgazme te jashtezakonshme dhe akoma ishte e vendosur mbi tavolinen e bilardos nderkohe qe trupi i saj dridhej i teri sikur po shperthente. Ishin 5 minuta te plota te jashtezakonshme para se ajo te qetesohej nderkohe qe Mario ishte ulur dhe shikonte sesi cicat e saj tundeshin dhe pidhi i saj dridhej. Pasi ajo ishte qetesuar plotesisht ajo i kerkoi atij qe te vendosej prapa saj,te perkulej drejt saj dhe te thithte cicat e saj. Mario mendoi qe do te duhej te bente vetem nje denim,por ajo kishte ide te ndryshme per denimet. Thithkat e cicave te saj dukeshin sikur te ftonin dhe keshtu qe ai beri cfare ajo i kerkoi pa bere pyetje te metejshme. Maria filloi te renkonte perseri por me bute kesaj here. Por kjo nuk ishte fundi i kerkesave te saj.
“Dua qe te qendrosh siper meje”,-tha ajo,”Dhe te masturbohesh siper meje.”
Ai vertet nuk deshironte qe ta bente kete por deshira e tij e madhe per ta qire tashme beri qe ai ti kerkonte qe nese do ta plotesonte kete kerkese do te duhej qe te ja fuste brenda karin e tij. Kur ai ja derdhi spermen e tij mbi cicat e saj ajo qeshi dhe e shperndau ne te gjithe trupin,pastaj ajo futi gishtat ne pidh dhe e shijoi shume.

…….
Kur Maria hapi kembet e saj dhe filloi te ferkonte pidhin e saj Mario e kuptoi qe ky ishte momenti i duhur per te ja futur karin e tij qe ishte bere dru. Ajo mori fryme thelle nderkohe qe kari i tij kishte depertuar thelle. Nderkohe qe Mario vazhdonte ta fuste edhe me thelle ajo i kerkoi atij qe te vazhdonte ta qinte me shpejt dhe me forte. Kur ai e ndjeu qe sperma e tij po fillonte te pergatitej per te dale dhe te eksploronte vaginen e saj,ajo e kuptoi kete dhe filloi te renkonte edhe me forte derisa sa ai ia mbuloi gojen me spermen e tij. Momenti kur ai ia derdhi Marias ishte me eksituesi.
“Kjo ishte nje e qire e shkelqyer”,-tha ajo duke e puthur ate,”Nje e qire e shkelqyer.”

Ato ishin pak te rraskapitur kur u drejtuan per ne vendet ku do te flini ate nate,ndersa mengjesin tjeter ato i hodhen thjesht disa shikime dinake njeri tjetrin. Mario e ndjente qe nje bisede duhet te hapej ne tavoline,kur fatmiresisht nje anetar i familjes i interesuar e pyeti Marian cfare po studionte ne kolegj. Mamaja e saj u pergjigj per te: “Oh Maria po studion teologji,ajo do te behet nje teologe shume e zonja”- tha ajo me krenari,me pas vendosi duart tek vajzat e saj dhe duke duke pare me dashuri ate tha: “Ajo eshte nje person shume i dashur dhe pikerisht personi i duhur dhe qe kisha ka nevoje sot.”
“Te siguroj qe do ta bej ne perfeksion detyren e saj”-tha Mario duke mbajtur me zor te qeshuren.