web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Je i mirepriturlepurush
“Bzzzzzz” bente zhurma e vibratorit tim nderkohe qe une pozicionohesha per ti dhene vetes nje orgazme si asnjehere me pare perpara se burri te kthehej nga puna. Hapa kembet dhe pidhin per te lejuar vibratorin te depertonte brenda. Me ngadale e futa ne pidh per te shijuar kenaqesine. Vibratori ishte i lemuar dhe ne menyre te qendrueshme zhytej thelle ne pidh nderkohe qe disa pika leng filluan te kercejne nga siperfaqja e pidhit tim. Tani me imazhin e burrit ne mendje une futa vibratorin edhe me thelle ne pidh dhe ia cova shpejtesin nga 1 qe ishte me pare ne nivelin 4. Shpejtesia e larte beri qe une te filloja te psheretija nderkohe qe lengje edhe me me intensitet filluan te rridhnin nga vagina ime.
“Ohhhh po”-renkova une nderkohe qe vibratori vazhdonte te bente punen e tij.
Pidhit tim po i vihej flaka por une deshiroja edhe me shume. Ngadale futa gishtat ne pidh duke bere qe tani ti ndjeja edhe me teper vibrimet qe me sillte mjeti im i kenaqesise. Nje gisht,pastaj dy,me vone tre duket qe bene qe pidhi im te behej uje dhe lengjet e pidhit mbuluan edhe gishtat e mi.
“Mhmmmmm..”-thashe une nderkohe qe nxorra gishtat nga pidhi im flake.

Isha shume e eksituar tanime,i lepiva gishtat e mi duke mos lejuar qe asnje nga lengjet e pidhit tim te mos shkonte dem. Me syte e mbyllur une perseri i futa gishtat perseri ne pidh,kesaj here edhe me shpejt nderkohe qe vibratori po me dergonte ne orgazme. Shpejt e shpejt gishtat hynin e dilnin ne pidh duke u zhytur thelle e me thelle derisa u prisha e tera. Trupi im tundej dhe dridhej i teri nderkohe qe une perpiqesha te perjetoja nje orgazme te dyte kur degjova nje ze….
“Oh dreqin,po ta derdh zemer…”
Kur une hapa syte pashe qe ishte burri im me karin jashte duke i rene me dore nderkohe qe sperma e tij ishte gati per te dale nga kari i tij i madh dhe i trashe.
“Mmmmmmm lepurush te lutem prishu per mua…”-i thashe.
Une u shtriva gjere ne menyre qe sperma e tij te binte mbi mua.Ne me pak se nje minute,sperma e tij e nxehte kerceu dhe une u mbulova e gjitha nga sperma e bashkeshortit tim. Me ngadale e mblodha dhe e lepiva te gjithe spermen e hedhur mbi mua.Dhe pastaj u ula ne gjunje,ja mora ne goje dhe ja thitha te gjithe spermen duke “ja bere xixe” karin bashkeshortit tim.
“Mmmmm,faleminderit shpirt. Kisha nevoje per kete.”-me tha ai ndersa shikonte qe kari i tij zhdukej dhe shfaqej perseri ne gojen time qe e thithte.
Une ja putha koken e karit te tij qe ishte e paster tashme dhe i thashe: “Te lutem. Je i mirepritur,lepurush. Eshte detyra ime te te kenaq.”

“Je i mirepritur lepurush” eshte histori e krijuar nga QirjeEkstreme.com. Nuk lejohet per asnje arsye riprodhimi apo shperndarja e kesaj histori pa marre autorizim nga stafi jone. Ju faleminderit.”