web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Hera ime e pare

Hera ime e pare me nje djale te grupit ne barin e kampusit

Ishte ora rreth 11:30,shi nuk po binte me,keshtu qe une dhe 4 vajza te grupit si dhe disa djem (te gjithe te moshes 18-19 vjec) vendosem te takoheshim me disa djem me te medhenj ne moshe me te cilet ishim takuar edhe me pare. Ikem ne fushen prane kampusit,bari ishte rritur dhe ishte erresuar. Ne luajtem nje loje me flamur se kush e kap i pari dhe me pas u ulem ne bar per te pushuar sepse loja na lodhi paksa. Bari vazhdonte te ishte akoma i lagesht. Disa pjesetare te grupit filluan te pinin duhan,qeshem dhe beme gallata deri rreth ores 1 e 30 te mengjesit. Ne vendosem te luanim edhe njehere lojen se kush kap i pari flamurin dhe rreth gjysmes se lojes ne nje cep te erret te fushes une u perplasa duke rene siper nje djali nga grupi tjeter (qe ne fakt e pelqeja.) Te dy u rrezuam dhe perfunduam te shtrire ne bar mbi njeri-tjetrin.

Kujdes!!! Ndalohet riprodhimi i kesaj historie pa autorizimin e www.QirjeEkstreme.

Une isha mbi te dhe vura re qe ai po me shikonte cicat. Une jam 18 vjec dhe gjoksin e kam te madh. Une kisha veshur nje kemishe dhe nuk kisha veshur sytjena. Bari i lagesht beri qe kemisha ime te ngecte dhe te cahej duke shfaqur gjoksin tim. Ai po e shikonte gjoksin tim dhe i kenaqur tha: “Dreq,une i dua ato cica!”
Une nuk refuzova dhe u shtriva mbi te. Papritur ndjeva karin e tij qe po ngrihej ne zonen afer pidhit tim. Nderkohe qe po shkembenim puthje te zjarrta,une u ngrita nderkohe qe ai vezhgonte i eksituar cicat e mia. Vendosa ta beja situaten edhe me te nxehte dhe ngadale fillova ti perkedhel karin e tij qe ishte bere dru. Nuk kisha provuar me pare ndjesine e te prekurit te nje penisi,keshtu qe ky ishte nje cast emocionues per mua. Une mund ta ndjeja qe mbathjet e mia ishin bere uje dhe isha shume e eksituar,doja te vazhdoja me tej.

Kujdes!!! Ndalohet riprodhimi i kesaj historie pa autorizimin e www.QirjeEkstreme.

Hoqa bluzen ne menyre qe ai te mund te shikonte gjoksin tim nen ndricimin e henes. Ai i kapi cicat e mia dhe filloi ti perkedhelte ato. Me lepiu thithkat dhe kjo me eksitoi tej mase. Ne kete moment pidhi im ishte bere uje dhe nuk po e permbaja me veten.
“Do te me qish?”-e pyeta.
“Po,po,po.”-bertiti ai.
Une i hoqa mbathjet dhe ia hodha ne fytyre per ta vene ne siklet. Ai i mori breket e mia,ju mori ere dhe filloi ti lepinte.
“Uaua,ka nje ere dhe shije shume te mire. Tani dua gjene reale.”-tha ai.
Une i hodha tutje breket dhe e vendosa trupin ne nje pozicion qe pidhi im ishte afer gojes se tij. Une mund ta ndjeja frymemarrjen e tij ne trupin tim. Fytyra ime tashme ishte vendosur prane karit te tij,teknike qe e kisha mesuar nga nje video porno. Ai me tha qe pidhi im ishte i fryre dhe i bute,si dhe qe e dashuronte kete. Kjo gje me vuri ne siklet mua. Une nderkohe po “ekzaminoja” kari e tij, Ai ishte i trashe dhe muskuloz, si edhe shume i madh,rreth 18-20 cm. Nderkohe qe une fillova te lepija majen e karit te tij,gjuha e tij lepinte pidhin tim. Une e futa karin e tij ne goje edhe me thelle duke menduar se mund ta merrja te gjithin ne goje. Ai leshoi ne psheretime kenaqesie nderkohe qe vazhdonte te lepinte pidhin tim te bere leng. Kjo beri qe trupi im te dridhej; nuk kisha provuar kurre nje kenaqesi te tille. Tashme ishte e veshtire te kontrolloja tingujt qe dilnin nga goja ime keshtu qe e leshova veten teresisht.
“Ndoshat thjesht duhet te bejme seks.”-thashe une duke pare qe e kisha te veshtire te kontrolloja veten nga seksi oral qe po zhvillonim.

Kujdes!!! Ndalohet riprodhimi i kesaj historie pa autorizimin e www.QirjeEkstreme.

Me ngadale u ngrita dhe u drejtova drejt karit te tij. Avash u ula dhe kari i tij tashme ishte shume prane vrimes se pidhit tim.
Sonte do te humbas virgjerine….
Ai me ndihmoi duke e futur ngadale pasi pidhi im ishte i ngushte dhe edhe pse isha shume e eksituar,me dhembi paksa. Ishte nje dhimbje kenaqesie ne te njejten kohe,ai me lejoi qe une te beja cfare te doja. Ai nuk e dinte qe kjo ishte hera ime e pare. Une doja qe ai te mendonte se e dija se cfare po beja. Nderkohe qe e fusja me thelle karin e tij,edhe me shume kenaqesi ndjeja. E puthja ate ne menyre qe te ndaloja renkimin e tij nga kenaqesia. Nuk doja qe te ma derdhte brenda heren time te pare,keshtu qe iu luta qe te ma derdhte ne gjoksin tim.
“Ma derdh tek cicat edhe une do ta pastroj me gojen time.”-i thashe.
Pasi me zhyti edhe njehere thelle ne pidh,me shtyu tutje ne bar dhe ma derdhi spermen ne gjoks pikerisht sic i kerkova. Gishtat e mi me sollen edhe nje orgazme rrenqethese nderkohe qe lepija spermen e tij. Une vazhdoja te thithja karin e tij te bute duke se menduar se mund te beja te me derdhte edhe me teper sperme. Ndalova vetem kur kuptova se po na shikonin shoket dhe mund te kishin shume kohe qe e benin kete. Une u skuq nderkohe qe mbulova trupin me shpejtesi.
“Mos u shqeteso,”-me tha njera nga vajzat,-“te gjithe e kemi bere kete.”
Ora ishte 3 e mengjesit dhe po fillonte te zbardhte. U veshem me shpejtesi dhe u kthyem ne kampus.