web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

f820cfb3d19b9430012280da1cdfc537
Do doja tju tregoja dhe un nje histori timen q mka ndodhur, anonim pliz

Jam nje vajze 18 vjece dhe jetoj ne Tirane. Nje dite vendosa te takoja shoqen time te ngushte. Asnjehere nuk kam patur ndjenja per nje femer, por ajo kishte dicka qe me terhiqte. Ne te vertete eshte shum sexy, 18 vjece esht dhe ajo. Ka gjoks te fryr dhe bythe te ngritura dhe te rrumbullaketa. Gjithmon i bie ne sy gjithkujt. Edhe un jam shum simpatike. Brune, e gjate dhe e mbushur. Pra ate dite shkova te shpia e saj. Trokita ne dere dhe prita derisa doli ajo. Kishte veshur nje fustan te shkurter veror pak te tejdukshem ku i dukeshim te brenshmet. Floket e zeza i binin mbi lekuren ngjyre cokollate. U afrova dhe e perqafova. Direkt ndjeva gjinjte e saj te forte dhe te rrumbullaket qe u shtypen mbi gjoksin tim. Hyra brenda dhe u ula ne divan. Filluam te benim muhabetet e zakonshme dhe thashethemet si vajzat. Ajo ishte ulur perballe meje ne nje kolltuk me kemben mbi kembe. Syte mu fixuan te shalet e saj qe ferkoheshin me njera tjetren sa here ajo levizte. Pastaj hapi kembet si pa mendje dhe i pash tangat e kuqe. Nuk po duroja dot pa e prekur. Me te vertete qe ajo ishte sexy bomb! Filloi te me tregonte ca foto ne celular dhe u ul ngjitur meje. Ndjeva shalet e saj qe prekeshin me te mijat. Nuk dija si tja beja dhe i thash : Sa i bukur ky fustani! Mtha : A do ta provosh ti? Menjehere shkuam ne dhomen e saj te gjumit. E hoqi fustanin dhe ma zgjati mua. Ishte e kthyer me shpine. Sja ndaja syte bytheve te saj perfekte. U zhvesha dhe un. E vesha fustanin dhe dola para saj dhe me tha qe me shkonte dhe merre naj xhiro po deshe. Kur po hiqja fustanin bera sikur mu hapen sytjenat dhe me rane. I gjith gjoksi im i madh doli ne pah para syve te saj. Per nje moment ngeli si e habitur. Pastaj u afrua dhe u ul afer meje ne krevat. Me kapi me njeren dore cicen kurse me tjetren fytyren dhe po priste reagimin tim. Un u afrova dhe e putha eger ne buze. Direkt hipi mbi preherin tim dhe i mbeshtolli kembet rreth belit. Po me puthte si e cmendur. Me shtriu dhe filloi te me lepinte cicat dhe iu thithte majat. Ndersa un i hoqa asaj sytjenat dhe tangat dhe iu ula siper duke i lepire gjoksin, barkun dhe zbrita me poshte afer pidhit te saj qe ishte ber qull. Sa e lepiva direkt leshoi pasthirrma oohhhh Kur e pash qe ishte dakord fillova ti bej llap pidhit tsaj. Ia fusja gjuhen thelle, i prekja klitorin dhe i thithja gjithandej pidhin, ndersa ajo vetem bertiste nga kenaqesia. I futa dhe gishtin e mesit ne vagin dhe sndalonte se bertituri ohhhh jepi. Nderkohe i kapja bythet e forta dhe te rrumbullaketa ku te mbushej dora. Me pas u prish. Kaluam ne poziten 69. Ajo iu versul si e cmendur pidhit tim dhe e lepinte pa pushim. Iu derdha ne fytyr. E shtriva ne krevat ate dhe i hapa kembet dhe lafshat e pidhit. Pastaj u ula siper saj duke prekur pidhin tim me te sajin. Filluam ti leviznim trupat qe t ferkonim pidhin me njera tjetren. Ishim qull posht te dyja dhe na rreshqisnin pidhat mbi njeri tjetrin. Ne dhome degjoheshim pasthirrmat tona te kenaqesise ohhh. Kur u prishem perseri shkuam ne banjo dhe bem dush bashk dhe ajo mu afrua dhe me tha ne vesh ta kam enderruar gjithmon trupin. Perpara se te ikja i dhash nje puthje te gjat. Akm vazhdojm dhe qihemi bashk e nk m plas se ca mendoni ju.