web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

anisa,shoqja ime e shkolles
Anisa eshte shoqja ime e shkolles.Une u njoha me Anisen para disa vitesh,fantazoja shume per te por per shkak se ajo kishte te dashur nuk mund te beja gje edhe pse ajo ishte shume e bukur. Ajo punonte si infermiere ne shtepi kur njerezit kishin nevoje. Sidoqofte ne i humbem kontaktet per disa vite kur rastesisht u takuam ne supermarketin e lagjes pas kishin kaluar rreth 5 vite. U kenaqa shume kur e pashe perseri.Anisa (shoqja ime e shkolles) nuk kishte ndryshuar shume. Ajo vazhdonte te ishte e bukur si me pare. Biseduam pak nderkohe qe ajo me ftoi per nje kafe nga shtepia e saj. Une e pranova dhe u nisem me makine per ne shtepine e saj qe ndodhej afer supermarketit. Ne po bisedonim,nderkohe qe ajo po pergatiste kafen me tregoi qe ishte ndare nga partneri i saj disa muaj me pare,une nuk mund ta besoja sesa me fat isha! U ulem ne divan dhe vazhduam biseden tone.

Ajo ishte shume e afrueshme,ju mund ta kuptoni vete kur takoni nje njeri dhe menjehere muhabetet ju “puqen”. Nderkohe qe une po flisja,ajo u drejtua drejt meje dhe me puthi. Une ja ktheva puthjen. Ajo me shtyu dhe me tha:”Aldo,do te me qish? Me ke munguar shume.”  Me pas me drejtoi per tek dhoma e gjumit.Ajo filloi te zberthente kopsat e bluzes dhe me pas hoqi fundin duke nxjerr ne pah trupin e saj te mrekullueshem. Une fillova te zhvishesha,ne fakt une jam pak i turpshem si person vecanerisht kur eshte momenti per te nisur seksin,por situata dukej sikur rridhte vetevetiu dhe dukej shume natyrale. Ne fakt kari me ishte bere dru dhe dukej sikur po shperthente. Ne u puthem dhe u prekem nderkohe qe ishim ulur ne divan. E putha ne qafe,leviza me poshte per tek gjoksi i saj i rrumbullaket. Pata pak probleme per ti zberthyer kopsen e sytjenave te saj,ne fakt qeshem te dy me kete skene,keshtu qe ajo i hoqi vete sytjenat dhe i hodhi ne dysheme.

Une me delikatese i mora ne goje secilen thithke,zbrita me poshte duke arritur tek kembet e saj te holla ku u shfaqen mbathjet e bardha te saj. Me ngadale i hoqa breket nderkohe qe pidhi i saj i mrekullueshem u shfaq perpara meje. Me delikatese i futa llapen tek pidhi i saj dhe ne te njejten kohe i fut edhe nje gisht ne pidh,me pas dy gishta ne vaginen e saj qe ishte bere uje. Anisa leshoi disa ulerima kenaqesie nderkohe qe une ia hoqa totalisht mbathjet qe tashme kishin perfunduar tutje ne dysheme. Ajo i hapi kembet,une i hoqe bokset dhe nderkohe qe isha gati per te ja futur,u kujtova qe nuk kisha prezervativ. E pyeta Anisen nese kishte ndonje por ajo me tha qe gjithcka ishte ne rregull sepse kishte nje kokerr qe ajo e piu,keshtu qe une duhet te nxitoja. Kari im ishte ngrehur nderkohe qe ajo u afrua per te ma marre ne goje,gjuha e saj preku koken e karit tim nderkohe qe ajo filloi edhe te luante me topet e mia. Une e leshova totalisht kur ajo u shtri ne krevat dhe hapi kembet. Kokat e karit tim ishte ne pidhin e saj nderkohe qe ajo leshonte psheretima kenaqesie.

Anisa kishte mberthyer carcafet dhe leshonte ulerima nderkohe qe zhytjet e karit tim beheshin edhe me te thella dhe me te shpejta. Une ngadalesova dhe u terhoqa nga ajo,duke i kerkuar me delikatese te rrotullohej duke e kthyer ne stil qeni. Pidhi i saj ishte ekspozuar dhe priste karin tim. Une ja futa perseri,kesaj radhe edhe me thelle dhe me me intensitet nderkohe qe britmat e saj te kenaqesise ishin edhe me te larta tashme. Une isha duke u prishur nderkohe qe isha shtrenguar fort tek qafa e saj,duke e qire sa me forte,trupi i saj dridhej. Kjo beri qe une ta qija si i cmendur derisa trupi im doli nga kontrolli dhe ja derdha brenda ne pidh. Pasi e qiva fort pidhin e saj,e shtyva tutje nderkohe qe trupi i saj akoma vazhdonte te dridhej. Une mora nje pelhure dhe e pastrova pidhin e saj.

Kjo ishte eksperienca ime seksuale me e cmendur qe kam perjetuar dhe qe nuk do ta harroj kurre. Anisa,shoqja ime e shkolles, kishte bere qe une te qija nje femer si kurre me pare. Ne vazhdojme te jemi miq te mire edhe sot.