web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Nqs doni te ndani historine tuaj erotike dergojeni –>ketu

1.Shefi i Ri i Burrit

2.Pastruesja joshese

3.Loja e piset me kusheriren

4.Qirje e forte me infermjeren ne spital

5.Vajza e fermerit dhe vellai i saj

6.Qirje me komshien

7.Qirje me studenten e Gjuheve te Huaja

8.Gjimnazistet nga Tirana qihen bashke 

9.Qirje me tezen

10.Qirje me nje fshatare te virgjer

11.Qirje me vjehrrin

12.Mamaja e te dashures time

13.Seks i forte me gruan dhe shoqen e saj

14.Seksi i eger me kolegen e gruas

15.Tregime me te qime ne familje

16.Tregime dashurie

17. Tregime intime

18.Anisa,shoqja ime e shkolles

19.Humbja e virgjerise se Lizes

20. Je i mirepritur,lepurush.

21. Qirje ne bythe me nje mami

22. Shoku i burrit

23. Burri me detyroi te benim seks dysh

24. Hera ime e pare

 

 

 

 

 

Qirje me komshien (fqinjen)

Dua te tregoj istorin time
po plz nuk dua te tregohet ind ..
jam ng fushkruja 21 vjec
para nje muaj me ndodhi nje istori mbreslendse po ashtu dhe e befasuse ..
kisha tel e prishur dhe shkova tek nje kojshie ktu afer per te hyr ne fb sepse ajo kishhte laptop ..
Trokita ne der disa her po nuk po pergjigjej kush i dhava braves dhe dera ishte e hapur
hyra mbrenda ku po degjoj nje zeh ohh ohh
U drejtova nga po degjoja zerin
ku qte shikoja kojshija po i fuste gishtat goces vet ..
kojshia esht 36 vj kurse e bija 17 vj
sa me shikuan ngrin fare nuk po leviznin
po ashtu dhe une
ne ato momente u nisa te iki
ku me erdhi kojshia me ndali ishte komplet e zhveshur me gjoks e byth teper terheqese ..
ku po e shikoja mu boh kari dru
nuk munda te rezistoja mee veq i futa doren tek pidhi ..
ajo me terhoqi per dore dhe me qoj ne krevat ku ishte e shtrire edhe e bija
Me zhveshen komplet dhe filluan te ma thithnin gruaja ngrit dhe po me puthi ne ate moment u shtriva dhe fillova te beja llap me vajzen ku pi i ferkoja dhe pidhin
Pidhi ju kishte nxere bere flak
e ktheva me bark vajzen dhe i futa karin po i jepja si i qmendur pas disa minutash u prisha per te dyten ere ..
gruaja me gerkoj qe ta qija ne bythe i rrasa karin ne byth ku i dhash rreth 15 ajo po bertiste e bertiste e bija kishte fut gishtat dhe po dridhej
ne ate moment i rrasa karin te bijes nja 20 minuta nuk ndalova se levizuri isha bere uje ne djers
ja nxorra karin nga pidhi se po prishesha
ku ma kapi karin gruaja dhe filloj ta thithte u prish sa dhe gjunjet nuk me mbajten me u shtriva rredh nja 20 minuta dhe po benim llap e muhabet
isha me fat se nga ajo dit e der tani kemi ber disa her te tj seks

pastaj u shtriva m

Qirje me nje studente te gjuheve te huaja

Pershendetje jam nga tirana dhe dua te tregoj historin time qe me ka ndodh kam nje dyqan dhe po kthehesha nga tregu i alid demit kur tek ur e elbasanit me ngre doren nje vajz ndalova hypi ne makin e pyeta ku shkon me tha ne reshen ishte studente tek gjuhet e huaja i thash me vjen keq por un ndaloj ne kamez ajo tha skagje ruges me thot te lutem me co deri ne reshen te jap cfar te duash ti i thash jam i martuar kam nje vajz por ajo kembenguli i thash do te coj por duhet te zbresesh sa te shkarkoj dhe nisemi shkarkova dhe ikem ruges me tregonte per gjera sexi mu ngrit k…. Ajo me tha cfar ke un azgje kur aritem ne rubik me tha te dalim nga ruga e vjeter nga mesi i ruges me tha nuk kam para por ndalo pak ndalova ne nje rug te keqe ajo filloj me ma ferkuar fillova dhe un pastaj me zbertheu pantollonat dhe ma mori ne goj ishte shum e mir ne gojore u prisha ne gojen e saj pastaj hypi siper meje u ngul ne kar dhe tundej un i kapja cicat dhe ja puthja ajo me th ma lepij pidhin por nuk e bera kisha efsh te fusja gjuhen ne pidh pastaj dolem jashta me tha me pelqen te ma besh nga mbrapa e mbeshteta per makine dhe e pallova fort ja derdha ne byth pastaj u veshem dhe ikem ne reshen e lash dhe nuk e kam takuar perseri.

 

Dy shoqe adoleshente nga tirana qihen bashke

Do doja tju tregoja dhe un nje histori timen q mka ndodhur, anonim pliz

Jam nje vajze 18 vjece dhe jetoj ne Tirane. Nje dite vendosa te takoja shoqen time te ngushte. Asnjehere nuk kam patur ndjenja per nje femer, por ajo kishte dicka qe me terhiqte. Ne te vertete eshte shum sexy, 18 vjece esht dhe ajo. Ka gjoks te fryr dhe bythe te ngritura dhe te rrumbullaketa. Gjithmon i bie ne sy gjithkujt. Edhe un jam shum simpatike. Brune, e gjate dhe e mbushur. Pra ate dite shkova te shpia e saj. Trokita ne dere dhe prita derisa doli ajo. Kishte veshur nje fustan te shkurter veror pak te tejdukshem ku i dukeshim te brenshmet. Floket e zeza i binin mbi lekuren ngjyre cokollate. U afrova dhe e perqafova. Direkt ndjeva gjinjte e saj te forte dhe te rrumbullaket qe u shtypen mbi gjoksin tim. Hyra brenda dhe u ula ne divan. Filluam te benim muhabetet e zakonshme dhe thashethemet si vajzat. Ajo ishte ulur perballe meje ne nje kolltuk me kemben mbi kembe. Syte mu fixuan te shalet e saj qe ferkoheshin me njera tjetren sa here ajo levizte. Pastaj hapi kembet si pa mendje dhe i pash tangat e kuqe. Nuk po duroja dot pa e prekur. Me te vertete qe ajo ishte sexy bomb! Filloi te me tregonte ca foto ne celular dhe u ul ngjitur meje. Ndjeva shalet e saj qe prekeshin me te mijat. Nuk dija si tja beja dhe i thash : Sa i bukur ky fustani! Mtha : A do ta provosh ti? Menjehere shkuam ne dhomen e saj te gjumit. E hoqi fustanin dhe ma zgjati mua. Ishte e kthyer me shpine. Sja ndaja syte bytheve te saj perfekte. U zhvesha dhe un. E vesha fustanin dhe dola para saj dhe me tha qe me shkonte dhe merre naj xhiro po deshe. Kur po hiqja fustanin bera sikur mu hapen sytjenat dhe me rane. I gjith gjoksi im i madh doli ne pah para syve te saj. Per nje moment ngeli si e habitur. Pastaj u afrua dhe u ul afer meje ne krevat. Me kapi me njeren dore cicen kurse me tjetren fytyren dhe po priste reagimin tim. Un u afrova dhe e putha eger ne buze. Direkt hipi mbi preherin tim dhe i mbeshtolli kembet rreth belit. Po me puthte si e cmendur. Me shtriu dhe filloi te me lepinte cicat dhe iu thithte majat. Ndersa un i hoqa asaj sytjenat dhe tangat dhe iu ula siper duke i lepire gjoksin, barkun dhe zbrita me poshte afer pidhit te saj qe ishte ber qull. Sa e lepiva direkt leshoi pasthirrma oohhhh Kur e pash qe ishte dakord fillova ti bej llap pidhit tsaj. Ia fusja gjuhen thelle, i prekja klitorin dhe i thithja gjithandej pidhin, ndersa ajo vetem bertiste nga kenaqesia. I futa dhe gishtin e mesit ne vagin dhe sndalonte se bertituri ohhhh jepi. Nderkohe i kapja bythet e forta dhe te rrumbullaketa ku te mbushej dora. Me pas u prish. Kaluam ne poziten 69. Ajo iu versul si e cmendur pidhit tim dhe e lepinte pa pushim. Iu derdha ne fytyr. E shtriva ne krevat ate dhe i hapa kembet dhe lafshat e pidhit. Pastaj u ula siper saj duke prekur pidhin tim me te sajin. Filluam ti leviznim trupat qe t ferkonim pidhin me njera tjetren. Ishim qull posht te dyja dhe na rreshqisnin pidhat mbi njeri tjetrin. Ne dhome degjoheshim pasthirrmat tona te kenaqesise ohhh. Kur u prishem perseri shkuam ne banjo dhe bem dush bashk dhe ajo mu afrua dhe me tha ne vesh ta kam enderruar gjithmon trupin. Perpara se te ikja i dhash nje puthje te gjat. Akm vazhdojm dhe qihemi bashk e nk m plas se ca mendoni ju.

Qirje me tezen

Jam agroni nga pz ,, para disa viteve shkoja shpesh te tezja ne edhe aty kishte 2 vajza ton kohen rrisha me to bojshum muhavet kur nje nat isha duke fjetur e pash se diqka po levrit ne jorgan kur e pash tezejka ishte futer dhe po ma merke karin ne goj i thash qka ben keshtu kurgja tha veq po shijoj knaqsi pasi nuk isha vetem ne dhom jemi dal me nje dhom tjeter edhe kam fillu tuj e puth ka cicet ja hoca sotjanet ishte e veshur per mrekulli ja hoca edhe tangat me nje her se prita ja futa ne pidh edhe ajo desh u qmend pasi ishte vergjine dhe ishum me nje vend ku nuk mundeshim shum zhurm te bejt , sepse ishte shum e fort dhe nuk durojsha ja kam dhen me nje her ne goj prap dhe u prisha ne gojen e saj per mrekulli te ter spermen e piu, ate her u ul permi mua dhe kalerojke mbi karin tim per mrekulli une veq po flutoroja nga gzimi, keshtu nja 2 her u derdhem edhe me nje her ikum neper dhoma ka 6 vite qe ende sa her takohemi e bejm sex se shum e dojm njeri tjetrin.

Qirje me nje vajze te virgjer nga fshati – Qirje me nje fshatare te virgjer

Nga Albani.
Nje her shkova ne fshat . Kisha vite qe nuk shkoja dhe isha pak i gezuar . 3 ditet e para ishin normale por kur erdhi nje fqinje e gjysherve te mi , ishte Enxhi kishte qene per pushim rreth 2 jave . Ishte shume e zhvilluar me trup , siste i kishte normale 1 pidh fshati qe mua me pelqeu . Kur erdhi tek gjysherit e takova madje me beri dhe kafe . Vinte pothuajse dite per dite por nje dite kur gjysherit e mi kishin ikur nga tokat . Enxhi erdhi kur e mori vesh se gjysherit e mi kishin ikur , u nis per ne shtepine e saj por une e ndalova dhe i thash qe te me bente 1 kafe po pat mundesi . Pranoi ta bente kafen dhe beri edhe 1 per veten . Duke pire kafen po e shikoja drejt e ne sy , ajo e uli koken ishte pak e turpshe . Cfare ke i thash . Hic thjesht e kam bezdi kur me shikojne te tjeret. E pyeta nqs ka te dashur . Por me tha se ketu ne fshat nuk kishte 1 djale qe bente per te . Ne momentin kur u nis per te ikur e preka tek supi dhe i thash me pelqen shume si vajze . Ajo uli koke nuk foli . Mbas 5 sek mu hodh ne krahe , edhe une te pelqej . E putha pastaj u ula ne divan dhe ajo siper meje . Oh kari im prekte pidhin e saj por su fuste se nuk hoqa pantallonat . Jam e virgjer me tha . Aty u nxeha
ja hoqa bluzen dhe sutjenat qe ti beja llap sisve . I kishte te forte gur . Ma von ajo uli koken tek kari im , po e thithte si experte . Kur erdhi x tu prish ja derdha tek gjoksi . U ngrita dhe vajta tek dhoma ime duke qene se ishte lakuriq mu ngre kari . E shtriva ne krevat ja hapa shalet dhe i futa gishtat ne fillim . Ajo u cmend fare , me qi me qi bertiste . Pastaj ja futa karin ne fillim me veshtiresi madje i doli gjak nga pidhi . E leviza 2-3 here karin ajo nisi te qante . Te ndaloj i thash . Jepi mos ndalo . Aty i pershpejtova levizjet po ashtu edhe ajo duket se po ja merrte doren . Kur erdhi x tu derdhur e nxorra karin edhe ja derdha ne bark . Ndenjem nja 5 min shtrire duke biseduar dhe u ngritem te iknim qe te mos dyshonte njeri . Edhe sot mbas 3 muajsh jemi bashke.

Qirje e forte me vjehrrin

Ckm adm ,do trg historine time por dua te mbetem anonime nk pres qe ta kuptojne te tjeret . Jam nje vajze 25 vjece qe 18 vjece u martova me nje njeri 27 vj pa deshiren time . Ne fillim benim seks cdo nate por cdo gje u rrallua kur ai nisi te punonte x nje kompani te huaj . Bente cdo jave udhetime nga 2-5 dite . 2 vitet e fundi filloi qe te jetonte edhe babai i burrit me ne . Ai ishte 56 vjec me mjekerr pak i plakur por i mbajtshem . Nje nate degjova disa te bertitura dola nga dhoma dhe pash qe te bertiturat po vinin nga dhoma e vjerrit . Pash tek vrima e deres dhe cte shihja vjerri im po qinte nje vajze te re , pak a shum si mosha ime . Ohhh si u be pidhi im kur i pa se si po qiheshin , vjerri dinte te qinte shume mire sepse po e kenaqte gocen qe kishte . Pas 1 ore ndaluan vajza u shtri te flinte ndersa vjerri vajti ne banjo . Une vajta ne dhomen time e eksituar ne max , i fusja gishtat pickes sime por nuk funxiononte donte te kishte karin mbrenda . Dola nga dhoma dhe vajta tek guzhina te pija uje te ftohte . Mbas 2 min doli vjerri , kur e pash menjehere hoqa kopsat qe te dilte gjoksi dhe te mbathurat i futa ne bythe . Cpb moj cupe me tha . Ja do pi pak uje po ti . Edhe une uje do pi . Ulu ne divan se ta sjell une . Hapa frigoriferi dhe e drejtova bythen nga vjerri . Ai u cmend fare . Kur vajta me i cu uji u xkula pak qe ai te shikonte siste e mija . E pash qe kari iu ngreh . Une u ula tek nje karrike xballe vjerrit dhe hapa kembet . Ai nk duroi me , erdhi tek une dhe nxorri karin . A ke nevoje x kete cupa ime . Nk fola vec e mora ne goje si e uritur . Pastaj me uli ne divan dhe futi kari e tij . Ohhhhh pz ishte nje ndjesi e bukur sepse kisha 1 muaj pa e bere . Me qiu sa me qiu iku sepse e kuptoi se ishte pak gabim . Por une nk pendohem as1 here sepse e dua seksin . Ju puc folt :**** histori erotike histori te nxehta