web analytics
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Gjimnazistja nga Tirana humb virgjerine

Posted on 14. Sep, 2015 by in adoleshente, Amatore, Gojore, Pidh, Prishje, Studente

Nje adoleshente e gjimnazit “Petro Nini” humb virgjerine ne shtepi.Ajo ka blere dhe nje loder ndihmese qe do ta perdore per pidhin e saj te ngushte.

Qirje Shqip-Qirje Ekstreme.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.